Američania píšu o Slovensku. Tvrdo „zaplačeme“, ak Trump splní to, čo sľubuje
Ale no...nepodcenuj sa (nas). Jedine co Slovensku chyba je poriadny a rozumny investor...peniaze, peneži, lóve...a vyrabal by to u nas istotne ovela(!!!) lacnejsie a s rovnakou kvalitou ako kdesi v Dansku, Holandsku, Svedsku....a o zazobanom Luxembursku ani nehovorim. Sme na tom podobne ako nie tak davno zaostale hornate Svajciarsko, ktore sa k tej "ohromnej kope" investicnych penazi dostalo tak, ako sa dostalo. Tie hromady Zidov s kontami v ich bankach uz ich nazad pytat istotne nebudu....