To o Banderovcoch si napisal ako gardista, arizator, alebo ako Tisovec?
To o Banderovcoch si napisal ako gardista, arizator, alebo ako Tisovec?
Za tyzden dobyli krajinu a zvrhli 60 rocny rezim. Takto sa to ma robit, do psej matere!!
Nemaju dlheho trvania....??? Ved boli u moci 61 rokov!!!
Nasi papalasi na čele s hlavnym ideologom sudruhom Blahom sa akosi nepoucili, ze Russom sa v nicom a nikdy neda verit. Nikdy!!! Kazda zmluva, ktoru podpisu, nema hodnotu ani toho papiera. A to plati uz od temneho stredoveku, az po sucasnost. A pokial nieco nespravia so svojimi nedemokratickymi, bolsevicko-fasistickymi diktaturami, tak to bude platit aj v buducnosti. "Uz nikdy viacej pod fasistickym Russkom!!!"
"Účasť na otvorení Notre Dame môže byť príležitosť neformálne sa porozprávať s významnými lídrami."!!! ....najdolezitejsia veta z clanku iba potvrdzuje, ze to Pelleho štáb a samotny Pelle akosi nezvladol.
Ked tomu nerozumies a nevies o co ide, tak sa k tomu laskavo nevyjadruj. Radsej si pustaj dookola vyroky sudruha Blahu, to ta ukludni.
Liecit budu ficovoliči. Dobrovolne. Liecebne metody predpisane sudruhmi Ficom a Blahom...klystyr a vyplach zaludku, podla Dr Grünsteina. A simulantska Slovac bude z nemocnic utekat s radostnymi vyrazmi v tvari. 😃😃
Neříkej mi tajtrlíku. Za prvé nevím co to je a za druhé mě to uráží!! 😃😃
"Pořádek a disciplína musí bejt, vy kluci pitomí, jinak by jste skákali po stromech jako opice. A představte si to třeba na Karlově náměstí a na každém stromě jeden voják a bez disciplíny"...vravel oberlaitnant Makovec vo Švejkovi
Tým drístom aj veríš?
Lo lo lo Lolita, ta umí jelita, nejdřív je udělá a pak je polyká. Lo lo lo Lolita, ví co je kvalita, největší jelito je mezi jelity, je li to jelito, je li to Lolity. 😉😉
Uz nikdy viacej pod fasistickym Ruskom!!! Ze vraj "vysledky volieb"...ved to ani na smiech nie je, proletar.
Vacsina...😂😂
To ste vy, súdruh Blaha?
Česť práci, súdruh. Takých ako ty potrebuje naša krajina ako soľ. Úderná päsť pracujúcej triedy. Súdruh Blaha má s teba istotne radosť. S pozdravom "Proletári všetkých krajín vyližte mi pr*el" sa s tebou lúčim. Vydrž na svojej ceste za lepšími, svetlejšími, tzn russkými zajtrajškami.
Aký ty si len múdry. Radosť žiť po boku takýchto skvelých velikánov ako si ty.
Tak píš iba vhodné
Úžasné, ako to dievča s EU vlajkou okolo ramien berie do rúk gruzínsku zástavu a stojí na barikáde za zvukov "Are you, are you, coming to the tree" z Hunger Games. S heslom "Už nikdy viacej pod Ruskom"!!! Rád by som videl Slovač v podobnej situácii. A najmä dnešných mladých. Väčšia polovica zbožne pozerá na tupého bolševika Blahu, ako vykrikuje svoje nasprostasté proletárske heslá. Hanba. A opakujem..."Už nikdy(!!!!) viacej pod Russkom!!!"
Ten údaj nie je pravdivý. Počet padlých Russov na štvorcový km je iba jeden, maximálne dvaja. Tí zvyšní do 53 sú iba Adygejci, Čuvaši, Komijci, Inguši, Udmuri, Baškirci, Jakuti, Dagestanci, Kabardi, Mordvianci...atď, atď. Buďte takí láskaví, a dajte si tie údaje do poriadku. Ďakujem 😉
Odporúčame