Vôbec tomu nerozumieš, proletár, tak sa radšej nevyjadruj. Ani ty, aj ďalší proletári, ktorí ti tu práskajú kladné lajky. Zdravotníctvo je platené štátom iba čiastočne. Veľkú časť platia poisťovne z našich(!!) zdravotných odvodov. A tu(!!) je "pes zakopaný". Veľká časť peňazí totiž neskončí v nemocniciach (platy, prístroje, chod kliniky, obnova, údržba...), ale vo vreckách finančných vagabundov a súkromných kliník. Nie tých štátnych, kde si liečiš svoj soplík aj ty, proletár. Prečo je asi "majiteľ" Agelu v priebehu niekoľkých rokov "zrazu(!!)" najbohatší Slovák?


