Tak nech idú na juh. Tam ich istotne s otvorenou náručou(!!) privítajú ich egyptskí arabskí bratia. Že im zablokovali hranice, pretože s nimi po skúsenostiach nechcú nic mať? Jaj, na to som zabudol....
Tak nech idú na juh. Tam ich istotne s otvorenou náručou(!!) privítajú ich egyptskí arabskí bratia. Že im zablokovali hranice, pretože s nimi po skúsenostiach nechcú nic mať? Jaj, na to som zabudol....
Že vraj tam kvôli záplavám nejazdia vysokorýchlostné vlaky. Strašné. Toto by sa na Slovensku nemohlo stať.
Takže predsa len vy, súdruh Fico. To mám radost. Prajem vám (naozaj) pekný večer😀
O vine či nevine obzalovaneho by mala rozhodovať nezávislá porota a nie profesionální sudcovia, ktorí naozaj(!!) môžu byť ovplyvnení. A ovplyvňovaní naozaj sú, aj keď si to nechcu pripustiť, ako napr tato "tetuška" sudkyna. Či už z nevědomosti, často až tuposti, namyslenosti, arogancii a ano, aj zo strachu. A to pred šéfmi, politikmi a pred verejnou mienkou. Takže....? Nezávislá porota tak, ako tomu je v mnohých krajinách. Amen.
...a...? Šutaj je predsa predsedom Hlasu, v ktorého "kompetencie" patrí aj ministerstvo zdravotníctva.
keby len skončí, Trump deklaroval, že po nástupe do prezidentského úradu vybaví koniec vojny za 24 hodín!!! To je frajer 😂
??? To ste vy, súdruh Blaha? Alebo, že by ...nebodaj...sám najvyšší súdruh? Náš chlebodarca, osvietenec a anjel v jednej osobe, spasiteľ celého národa, súdruh FICO???!! Potom to jednoduchú musí(!!!!) byť pravda, čo ste napísali, náš milovaný a všetkými uctievaný súdruh. Česť vašej práci!!!
Neviem, z akého dôvodu boli na Slovensku zrušené tzv "záchytky". Tam sa o podobných typkov vedeli "veľmi dobre" a najmä rýchlo postarať. Spacifikovali ta raz dva a ležal si bruchom dole zviazaný na posteli až do rána. A keď si reval, tak si chytil dve tri po riti. A ešte si za tento "hotel, ubytovanie a starostlivosť" musel zaplatiť, a to nie malú sumu. Dnes tychto nafetovaných a agresivnych ozranov vozia fízli rovno na urgent, kde sú normálni pacienti. A nešťastne sestry a sanitarky s lekárom majú často čo robiť, aby ich dali do kopy.
Súdruh biatlonista, akosi ste zabudli na zverstvá, ktoré vaša "otčina" spôsobila mnohým národom sveta. A v súvislosti s druhou svetovou ste zrejme tiez akosi "zabudli" na to, že to vaša(!!!!) krajina spolu s Wehrmachtom napadla Poľsko a rozpútala tak svetovú vojnu. Pred tým ste na ďalekom východe napadli Japoncov a Mongolsko, neskôr ste vtrhli do Fínska, zabrali ste Estónsko, Lotyšsko, Litvu a Besarabiu , dnešné Moldavsko. O okupáciach ďalších krajín po vojne, vrátane Československa tiez radšej nerozprávate.
Pardon...."do psej matere"....prepáčte, súdruh Fico😗
Amíci a zvolit si za hlavu štátu ženu??😂😂 A ešte naviac nie bielu??🤣🤣 Tomu aj niekto verí? Neexistuje. Tešte sa všetci na Trumpa. Hneď po tom ako sa "usadí v kresle", tak sa začne mstiť. Všetkým ktorí mu ublížili a ktorí boli proti nemu. Fico sa bude môcť ďalej vzdelávať..takto sa to robí, do certovej matere.
Keby si netrepal, trepanus😀😀
"Európanom povedali"...... na úrovni ako "naša stará mať povedali". A novinári to ihneď preberú a uverejnia. A to je akože podľa teba, Smeracik, správne?
Týchto novinárov, a to aj našich, by bolo potrebné hnať k zodpovednosti za uverejňovanie takýchto katastrofických správ. Takéto hlúposti pritom cielene vypúšťajú naši russki bratia zo svojich kaviarničiek kdesi v Petrohrade alebo v Moskve. A naší naivní a nasprostasti voliči Smeru a Danka im na to naletia.
Keby to boli Amíci, tak by ich rodičia zažalovali rakúske železnice, že dostatočne neupozornili na nebezpečenstvo vozenia sa na streche vozňa a na znížený profil pred stanicou.
A navliecť šľapky na ponožky a môžu vyraziť do Tatier
Americkí "dochodcovia"?🤣 Tak ty si úplne mimo. Dôchodky, ty "naozajstné" majú iba bývalí zamestnanci veľkých firiem, ako je napr USSteel, kde majú silné odbory. Ostatní? Iba to na čo si za celý život našetrili. Černoch povaľujúci sa na verande polorozpadnutého domčeka kdesi v Alabame to istotne nebude. Dôchodcovia, v US...😂
Odporúčame