Odvčera česká polícia začala skúmať rôzne príspevky na sociálnych sieťach. Odkázala tým, čo píšu „najhoršie zverstvá“, že budú môcť preukázať svoje „hrdinstvo“ v trestnom konaní....Prečo tak neskoro? Aj keď to zdanlivo s týmto prípadom nesúvisí, tak by sa rovnako mala aj naša polícia a hoci aj tajná služba s vojenskou kontrarozviedkou pozrieť "na zúbky" niektorým vyložene agresívnym "diskutérom" v rôznych denníkoch a na sieťach, ktorí tu často vypisujú otrasné príspevky. Väčšinou "Rusáčikovia" a celá kremeľská piata kolóna. Ten týpek vypisoval na ruských stránkach a s obdivom pozeral na jednu ruskú vymletú vrahyňu. Ako to, že bol legálnym držiteľom americkej útočnej pušky AR 15 upravenej doslova na "snajperku" s optikou, stojanom a veľkokapacitným zásobníkom?


