Putin: Ukrajinci majú vysoké straty a ich rezervy sú vyčerpané...Zelenský: Rusi majú vysoké straty a ich rezervy sú vyčerpané
Putin: Ukrajinci majú vysoké straty a ich rezervy sú vyčerpané...Zelenský: Rusi majú vysoké straty a ich rezervy sú vyčerpané
Rusom dal niekto "po papuli"? Ale nehovor. Vyzerá to skôr tak, že po papuli dal niekto tebe, aj ťa udrel po hlave, a to poriadne.
Preboha ..... Slovač! Japonci - Nipon Steel Corporation- nekúpili(!!) košickú fabriku, ale jej materskú firmu v Pittsburghu!! Preto je úplne zbytočné sa zamýšľať, alebo sa dokonca radovať nad tým, aký blahobyt zrazu nastane na východe krajiny. Pravdepodobne skôr naopak. Ich zámer je daný v kúpnej zmluve, a to preniknúť na americký(!!!) trh s oceľou, kde sú veľmi dobré podmienky. Nie na stredoeurópsky a už vôbec nie do fabriky so zastaralými bolševickými technológiami, ktorá bude potrebovať obrovské vstupné investície. Takže...? Skôr to vyzerá tak, že USSKE obratom ponúknu ďalej...Čína, Ukrajina, India?
Veru, všetko pokazia...okrem (iba v minulom storočí) lietadla, prvého fotoaparátu Kodak s vymeniteľným filmom, elektrického vysávača s filtrovým vreckom, zmrzliny v oblátkových kornútikoch, elektrického hriankovača, zipsu, Coca Coly, ručný fén na sušenie vlasov, prvý supermarket so samoobsluhou, holiaci strojček poháňaný malým elektromotorom, prvú elektrickú gitaru, guľôčkové pero, PVC, LP a SP platne, atomovú energiu, kreditné a platobné karty, prvý širokouhlý film, tranzistorové rádio, prvý telekomunikačný a televízny satelit, CD disketu, počítačový tomograf, magnetickú rezonanciu, Internet...a to nie som u žiarovky, elektrických generátorov, transformátorov, mikroprocesorov, PC, smartónov, Mikrosoftu, Apple, civilných a vojenských lietadiel a milióny milióny technologických vylepšení...nestačili by mi na to stovky strán textu...A "tvoji" (naši) Slováci? Možno ak násadu na valašku a recept ako sa rýchlo vyspať z opice, keď sa ožerieš.
A ty si "lietadlo" a sčítaný lazník v obraze. Upozorňujem, že som nevolil súčasnú koalíciu, ale to neznamená, že tí, ktorí nesúhlasia s pánom Šimečkom, tak sú Fico Danko Blahovci. Špeciálnu prokuratúru v tejto podobe má okrem nás v celej EU iba Taliansko, aj to vzhľadom k činnosti sicílskej a kalabrijskej mafie. Reakcia Šimečkovej "skupiny" je, že po jej zrušení budú zločinci prakticky amnestovaní a "vypustení do našich dedín" kde budú páchať ťažké zločiny. To si nevymýšľam, to naozaj(!!!) povedal súdruh Šimečka starší v diskusii (Vešečka, Šimečka, Leško...), každý si to môže vypočuť. Nechápem, veď všetky(!!) prípady si tí prokurátori nechajú, iba ich pôsobenie prejde pod krajské a generálnu prokuratúru. To akože tí demonštranti tvrdia(naozaj), že tí "bežní - normálni" prokurátori sú nanič? Sú neschopní, nemorálni, nekompetentní a že bez tých "špeciálnych" sa právo nedá dodržať? Smiešne, trápne.
Rušenie Úradu špeciálnej prokuratúry vyhnalo do ulíc tisícky ľudí....Bože to sú drísty. Polovica národa sa zaujíma iba ak o jedlo, "vyprazdňovanie", príležitostný sex, ožratie sa v krčme a ...to je asi tak všetko. O tom, či ten alebo onen prípad bude dozorovať ktorý prokurátor im môže byť úplne jedno, aj tak tomu nerozumejú.
Tam sa, jednoducho povedané, havarovať ani nedá. Široká rovná cesta s miernymi prehľadnými zákrutami. Jedine že vodič mal nejaký zdravotný problém...
Dá sa pochopiť snaha Ukrajincov o udržaní vojenskej pomoci Západu, ale čo naozaj nechápem, prečo sa spoliehajú iba(!!) na pomoc, prečo už dávno neprešli na vojnový stav s vojnovou výrobou (aj tú by im Západ vo veľkej miere zaplatil)? Jednoducho povedané, prečo si tú muníciu nevyrábajú sami?
Izraelský vojak zbadal tri „neoznačené podozrivé osoby“ opúšťať budovu niekoľko desiatok metrov ďaleko. Všetci boli oblečení len do pol tela a jeden z nich mal improvizovanú bielu vlajku na tyči, okamžite spustil paľbu a zakričal: „Teroristi!“ Vojak zabil dvoch z troch mužov, zatiaľ čo sa tretiemu podarilo utiecť späť. Tretí muž o niekoľko chvíľ neskôr z budovy opäť vyšiel a iný izraelský vojak ho okamžite zastrelil. ..... neskutočné...
Keby si nedrístal, Arabák...
22 ročná matka (s priateľom) v pojazdnom karaváne má ročného(!) a štvormesačného(!) syna... Nech rátam ako rátam, vychádza mi to tak, že to robia ako zajace poľné.
Ale no...trochu úroveň pani
Podľa Šimečku sa potvrdzuje, že Ficova vláda ohrozuje slovenské záujmy....pán Šimečka, Fica som naozaj nevolil, ale som viac a viac presvedčený, že slovenské záujmy ohrozujete vy a ľudia okolo vás, vrátane vašich "kamošov" z europarlamentu.
V spaľovni sa majú veci spaľovať...takže...všetko je vlastne v poriadku, nič sa nestalo.
Ešte že nie na Ukrajinu. To by tu pôsobiacim Rusáčikom a Blahovcom vadilo viacej.
Aj "Volodymyr Holubko" z Ivano-Frankivsku je Banderovec? Aj Orisia Zubkova z Chmelnickieho Horodku? Ty budeš asi riadne pribitý. To ako keby sa napr Nóri rozčuľovali, že posielajú na Slovensko plyn gardistom a arizátorom. Mimochodom...o tebe a tvojich kamošoch to na 100% platí.
Ale áno veď to viem, ale jednoducho povedané o všetkých(!!) Sovietoch sa vždy hovorievalo ako o "Rusoch". :)))
Alebo z hrubej Černákovej palačinky, ktorú nezjedol Kočner
Aj o Stalinovi každý hovorí ako o Rusovi a bol to Gruzínec
Odporúčame