Zamračené pohľady, prudké gestá. Bolo to také úprimné, ako sa len dalo, povedal Zelenskyj po rozhovore s Orbánom
Úbohé a primitívne poznámky niektorých dnešných (proruských) diskutérov pripomínajú Blahu s Dankom. Že Zelenský iba chodí a žobre a "mal by uzavrieť mier", čo presadzuje tlstý Maďar aj s našimi Ficovcami. Potom čo Wehrmacht obsadil značnú časť Európy a za mesiac obsadil aj Francúzsko, časť britského parlamentu na čele s lordom Hamilltonom a ustráchaným Neville Chamberlainom tvrdo požadovali okamžité uzavretie mieru s "pánmi" Hitlerom a Musollinim. Nový premiér Winston Churchill bol v podstate v dnešnom postavení Zelenského. Doslova na kolenách prosil USA, Kanadu a iné štáty sveta o pomoc a v parlamente ostro vystúpil proti vtedajším "Blaho Danko Orbánovcom". Celému svetu a najmä Britom potvrdil, že budú bojovať..na plážach, vo vzduchu, na poliach, v mestách...a nikdy(!!!) sa nevzdajú!! V tom je sila národa a nie v ustráchancoch ako Blaha či Fico s Orbánom a našimi "tiež diskutérmi"...