Arabi, pakistanského pôvodu
Arabi, pakistanského pôvodu
Sú to Arabi pakistanského pôvodu
Ľudia, prestaňte používať pojem "utečenci" a láskavo používajte iba "migranti". Z ich celkového počtu dosahujú totiž tí "praví utečenci" iba zlomky promile.
Nemávaš niekedy nejaké záchvaty? Dávaj si pozor, môže to byť nebezpečné. Pre teba, ale aj pre tvoje okolia.
Čudné, naozaj. Tento rok už tretíkrát(!!??) za sebou(!?) bol obeťou prepadnutia. 99,99% ľudí sa to nestalo ani za celý život. To sa mi až nechce veriť... no, dobre, ok. Následne opisuje, že sa ním polícia nezaoberala a ani ho nevypočuli, pretože je bezdomovec, ale...vzápätí uvádza, že...sa na policajnej stanici(!) objavili svedectvá, naznačujúce, že ide o organizovaný gang školákov z Kysúc. Tak ako je to? Takže na na tej stanici bol a vypočuli ho. Ďalej uvádza, ako bol "celý dobitý", ale v nemocnici mu našli iba modriny na tele. Len či si v tej pizzerii (tešiac sa vraj na pekný rodinný večer) nevychutnával aj niečo "ostrejšie" a vo väčšom množstve.
...jeho kroky na ulici v Žiline(!!) prerušil brutálny a úplne nečakaný útok...
Nemáš pravdu.
Palestínci, alebo iný "poddruh" Arabov. Ak nie, tak zjem svoje topánky
Presne tak...
Kedze je prezident zvoleny priamym ludovym hlasovanim, mal by mat vacsiu pravomoc, na rozdiel od "akejsi vladnej koalicie", tvorenej iba stranickymi čachrami. Aspon tak, ako v Polsku, kde na prelomenie prezidentskeho veta je potrebnych az 3/5 hlasov, co by u nas bolo 90 hlasov!! U nas je to v podstate iba smiesna saskaren, ked ta ista 76 ka poslancov, ktora pred tym zakon schvalila, vzapati hravo jeho veto prelomi. Absurdne, zbytocne, trapne.
Pi*ovina
Kristusa, to je opozicia. Biju a hadaju sa navzajom uz aj teraz, dva roky pred volbami. Dalsi dokaz, ze s trnavskym psychopatom sa jednoducho neda(!!) spolupracovat. Podla jeho chorej hlavy niekto, kto sa nechova ako on, t.j. ako blazon, tak je nepriatel.
Lezi pri mohutnej Volge. Maju cim hasiť
Sused je zlodej a vrah, tak budem aj ja? Asi takto uvazujes, sudruh bolsevik.
Typicky "Ačohentista" sa ozval.
Mas pravdu, Rusák. Nieco take, ze niekto agresivne vtrhne k susedovi a zabija a nici, sa uz nikdy nesmie stat.
Ty mas u seba pod matracou financne aktiva dlhopisov USA a Izraela? Fiha, klobuk dole. A rozhodol si sa dalej na nich spať? No co uz....
Iba som sa pytal. Ty co sa do toho montujes, sudruh indian?
Uz aby odisli.
Odporúčame