A tak to tu vyzerá, keď takéto tupelo bolševické má volebné právo. Neskutočné, toľko hlúposti naokolo nás. A ráno sa možno s takýmto tupcom ešte pekne pozdravím a poprajem mu dobré ráno. EU, ty bolševik, je to najlepšie čo sa v Európe za posledných tisíc rokov uskutočnilo!!!. Ale tvoja hlava to aj tak neberie...Pekný večer, ty "jarmo národov".


