Vodic si vymysla a samozrejme, ze mu to nepreslo a ani neprejde. Diabeticky zachvat neprichadza na cloveka znenadajky a nekontrolovane. To nie je napr infarkt, mozgova porazka, alebo epilepticky zachvat. Na ten sa, mimochodom, vyhovoril vodic v Kosiciach potom, ako pri jazde vyse 100km/h zabil troch ludi. Vdaka skorumpovanym sudom a vychytralym pravnikom mu to zatial stale vychadza, "sud pokracuje" a on si spokojne ofukuje na slobode.


