Dobre robis, bolsevik. Vyber si spolahlivu Rosiabank
Dobre robis, bolsevik. Vyber si spolahlivu Rosiabank
Nebuďme naivní. Táto banda vagabundov sa len tak koryta nevzdá. A obávam sa, že aj tie dva roky im nebudú stačiť a vymyslia niečo ako to natiahnuť. Veď majú vzory...Russko, Čína, Vietnam, Uzbekistan...a kadejaký iný "stan".
Ako cez kopirák. Bolševik, nechce sa mi to opakovať, tak platí to isté, čo bolševikovi a kolaborantovi pod tebou ..."Dvojkríz"...
Pekné výsledky, naozaj pekné. Ibaže...voľby budú až o 2 roky(!!!)
OK, vidím dve tetušky pri prechode, zastavím a...nič. Tetušky mi dajú iba najavo, že "Ony nič, ony sa len rozprávajú".
Hmm...super. Otocim to, ok? Takze..."Raz ten Slovak odide", lebo Madar je tu doma.... Ako sa ti to paci, bolsevik?
To nebolo zle...:)))
Zlá bylina nevyhynie
Raz ten Rus odíde
Druhý Mníchov 38. Akurát namiesto Hitlera a Chemberlaina tam vystupujú Putin a Káčer Donald
Druhý Mníchov 38. Akurát namiesto Hitlera a Chemberlaina tam vystupujú Putin a Káčer Donald.
Drž sa Nela!!!
Tak ako vravíš. Môže za to Šimečkova mama.
Boze moj, kazdy den ine "pravdive prieskumy". Jedina pravda je ale ta, ze do volieb je daleko...vyse dvoch rokov...ked, sudruhovia obcania, ked...
Neuveritelna kopa primitivnosti od primitiva. Pekny vecer, bolsevik. Pred spanim si precitaj cast vybranych spisov V.I.Lenina.
Japoncov v Mandzusku v 39, Finov, Lotysov, Litvanov, Estoncov, Moldavanov, Poliakov, Afgancov, Ukrajincov, Rumuniv, Bulharov, Madarov, Cechoslovakov.... O Tatarov vysidlenych v 1944 do stredoazijskych krajin z Krymu ani nehovorim.
Prichadza, prichadzala a bude prichadzat.
Pripomina to Versaillesku zmluvu po prvej svetovej, ako cez kopirak. Nemecko prislo o cast uzemia, armada redukovana na minimum, urcite typy zbrani na nulu. A s tzv mierovymi zmluvami si Nemci mohli doslova "vytriet zadok". Nikto ich negarantoval. Rozdiel, a to zasadny je ten, ze vtedy bol agresor Nemecko a tak aj skoncilo. Dnes je to absurdne naopak. Rusky agresor "zarobi" a napadnuta UA "prerobi". A rovnako to bude aj s tzv "zarukami" velmoci, s ktorymi si UA bude moct tiez iba vytriet zadok. Amen.
Expert to trochu prehnal. Nie 48, ale az 49 hodin. To je spravny udaj. Je to cas, kedy by mali experta okamzite izolovat na psychiatrickej klinike.
Odporúčame