Neexistuje(!) pojem "krásna Češka". Češky sú všeobecne neuveriteľne škaredé ženy a tie tzv výnimky nie su Češky, ale naturalizované cudzinky...Slovenky, Poľky, Rusky, Ukrajinky...
Neexistuje(!) pojem "krásna Češka". Češky sú všeobecne neuveriteľne škaredé ženy a tie tzv výnimky nie su Češky, ale naturalizované cudzinky...Slovenky, Poľky, Rusky, Ukrajinky...
Ze dal zvesit ukrajinsku vlajku je v podstate ok, ale ked je uz taky zasadovy, mal dat zvessit aj izraelsku a nechat tam iba cesku a EU.
Presne tak. Smradu je tu dost. Miliony Smeracikov dokazu poriadne zapachat.
Gašparko a poziadavka na jeho odstupenie je naozaj iba slaba naplast na to, co sa tu deje. V podstate nad vsetkym sa "da kyvnut rukou", ale istotne nie nad "tahanim" Slovenska do ruskeho priestoru vplyvu, do sfery "latriny z Cerveneho namestia". A to(!!!) je doslova vlastizrada, ktora nas posuva do priepasti z ktorej sa len tak nevytiahneme. Odchod firiem, nezaujem investorov a nasa totalna izolacia. A toto(!!) by mal byt hlavny(!!) dovod na statisicove demonstracie po celom Slovensku a nie ta mala hrstka ludi v BA.
Hmm...neverím. V Košiciach by bol iba "jeden z mnohých" a samotný ústavný sudca nerozhoduje prakticky o ničom. Vždy musí rozhodnúť väčšina. Ver mi, že o Fickovi, by sme už viacej ani nepočuli. "Stratil by sa v davu" a v Košiciach by tak maximálne dostal poriadnu po papuli.
Zásadná "strategická" chyba v nedávnej dobe bola, že vtedajší papalaši neumožnili Ficovi nástup na Ústavný súd do Košíc. Tak sme sa ho (my všetci) mohli elegantne na veľa rokov zbaviť a upratať ho do "bezpečia".
Treba pre to niečo urobiť, aby to tak nebolo. A nie "dvihnúť kotvy" a ...hurá do Brna a Prahy. To nie je riešenie. Smeráko-Uhríko-Danko-Huliakovcov treba poslať kade ľahšie, a zaistiť, aby sa už nikdy nevrátili. Z Brna sa to ale spraviť nedá, bratn...
Trepeš hlúposti a keďže si evidentne volič Smeru, tak si to pre svoju vrodenú sprostosť ani neuvedomuješ. V Poľsku a najmä v pobaltských štátoch existuje už dlhší čas kontinuita vládnutia, takže aj keď sa striedajú rôzne vlády, tak pokračuje smerovanie ich krajiny k prosperite. Vládami sú vytvorené stabilné a kvalitné podmienky pre podnikateľov a najmä pre prichádzajúcich investorov. Zatiaľ čo na Slovensku investori a firmy krajinu začínajú hromadne opúšťať. Takže čo...? Smeráčik. Ostane nám o chvíľu iba výroba bryndze, valašiek a krpcov.
Na Slovensku aspon "nahle v zbore konci". V oblubenej krajine Gašparkov a sudruha Blahu s Ficom, by iba "nahle sam(!) vyskocil z okna".
Otrasné. Tie "krásavice" už naozaj nevedia ako na seba upútať pozornosť.
Istotne Aranka Dirdová
Kedze Trump nedostal ocakavanu Nobelovku, tak s kludom zautoci na Venezuelu. Tomu ale istotne zabrani domaca feministicka nositelka ceny za mier a pomoze jej norsko svedsky organizacny vybor.
Ropovod "dodava palivo ruskej armade"?
Bombasticka titulka, cely clanok plny dristov, aby nakoniec v zavere napisali, ze ten 100 okt je vo vsetkom lepsi. A...za tych par centov navyse to stoji za to.
Mozes tam ist ty sam ako externy spolupracovnik Pravdy. Radi ta prijmu. Uz sa vsetci velmi tesime na tvoje hodnotne a aktualne informacie.
Uz nevedia vo so sebou.
Presne si to vystihol :)))) Ja, ktory to cely cas nadavam na bolsevikov, Blahu s hnedym Uhrikom, na prokremelskych kolaborantov, sa tu hadam s typkom s podobnymi nazormi. Ktory ale absolutne nepochopil o co v tom zakone ide. A ano, mas pravdu, PS politici maju preto u mna jeden silne zaporny bod. Amen
Nie. Doterajsie upravy sa tykali iba mestskej pesej zony a cyklotras. Nie "beznych" chodnikov, kde ides napr s rodinou a zozadu(!!!) vedla teba prefrčí 15 rocny zasran 30-40 km rychlostou a ty si rad, ze ti ostali obidve ladviny a deti bez zlomenin. Jasne...?
Odporúčame