Keď čítam tých dvoch bolševikov nižšie (bibix a kotolnika) tak musím žiaľbohu súhlasiť. Počasie doslova praje vagabundom okolo Fica, pretože Slovač už natoľko spohodlnela, že ten dážď ich naozaj s tých námestí "vyženie". Akosi sme zabudli, že v 89. boli mrazy niekde aj pod minus 10 a námestia boli plné. Ľudia, nedajte na takýchto škodoradostných bolševikov a prokremeľskýcj kolaborantov a hor sa do ulíc!!!!

