Akurát, že vtedy každého oponenta popravili zastrelením, alebo zmizol v gulagu. Zatiaľ čo dnes za Putina oponenti sami(!!) a dobrovoľne(!!) skáču z okien.
Akurát, že vtedy každého oponenta popravili zastrelením, alebo zmizol v gulagu. Zatiaľ čo dnes za Putina oponenti sami(!!) a dobrovoľne(!!) skáču z okien.
Pri tých prieskumoch a ich analýzach, si niekto akosi neuvedomuje , že do volieb je ešte relatívne dosť ďaleko a môže to vysoko(!) pravdepodobne skončiť tak, že ich vyhrajú "hnedí" Uhríko-Mazurekovci. SNS sa tam (opäť) pretlačí a vznikne koalícia spolu so Smerom, ktorý skončí na druhom, treťom mieste. Títo vagabundi spolu ovládnu tento štát, vystúpime z NATO, EU a...hore sa smerom do Ruska. Naša budúcnosť bude niečo ako v Bielorusku. Kto má ruky nohy...utekajte!!!
To je jedno. Ona môže za všetko. Aj za Veľkú októbrovú revolúciu. Aspoň tak to vraveli oné, náš vodca, súdruhovie Fico, tak to musí byť pravda.
Za to všetko môže Šimečkova mama
Spytaj sa jej, bolsevik. Z Kremla istotne nie.
Sprostý si ty, bolševik a tvoj bolševický otec.
Ktoré napríklad, ty bolševický mudrlant?
No a? Aj Albert bol predsa Nemec, ale bol to Žid tak, ako mnoho iných, čo je na tom. Aj na Slovensku žije veľa Slovákov s cudzími menami..Maďari, Česi, atď, ale ich mená sa neprekrucujú vo výslovnosti.
Prečo sa tí Amíci tak zbavujú židovských mien a vyslovujú meno toho týpka "Epstín" a nie tak ako majú "Epštajn"? To by sme vlastne mali vyslovovať meno najznámejšieho fyzika "Ejnstín" a nie "Ajnštajn".
Prečo sa tí Amíci tak zbavujú židovských mien a vyslovujú meno toho týpka "Epstín" a nie tak ako majú "Epštajn"? To by sme vlastne mali vyslovovať meno najznámejšieho fyzika "Ejnstín" a nie "Ajnštajn".
Prečo sa tí Amíci tak zbavujú židovských mien a vyslovujú meno toho týpka "Epstín" a nie tak ako majú "Epštajn"? To by sme vlastne mali vyslovovať meno najznámejšieho fyzika "Ejnstín" a nie "Ajnštajn".
Nemávaš občas nejaké záchvaty? Môže to byť nebezpečné. Pre teba, ale aj pre tvoje okolie.
Kam? Veď ich tam Fiko sám posielal, tak čo drístaš, ty bolševik . Až na základe tejto agresívnej poznámky, takej typickej pre vášho prokremeľského vodcu, sa tí mladí zodvihli a odišli.
Neboli sme lepší
A este Machala la la la, la la lala...
Studenti su mladi ludia. Doslova "ciste duse", ktorych netreba fackovat, ty bolsevik kolaborantsky. Ficko ako skuseny politik v tomto spravil velky preslap. Mal byt ustretovy, nekonfliktny a s nadhladom a skor s humorom mal riesit celu diskusiu. Toto absolutne nezvladol. On ani jeho privolani mladi Smeracki šašovia. Trapne. Tak ako tvoj bolsevicky prispevok.
Titulka a nakoniec cely clanok...a co ma akoze byt? To tu musime citat a rozpitvavat akychsi brnianskych policajtov a motorkara z Brna? Udalosti, ktore sa stavaju v nasich mestach uplne bezne a pravidelne.
A bolsevicky ako seherezada
Tupaňa si ty, bolsevicka, kremelsko kolaborantska. Cest tvojej praci, sudruzka
Jednoducho 17. novembra vecer, v kazdom meste na namestiach tisicky a tisky ludi. Nech vyjadria a ukazu svoj nazor proti tejto bolsevickej bande. A som zvedavy, ci tam pridu aj mladi a najma(!) studenti. Stredo, ale hlavne vysokoskolaci. Pri minulych protestoch tam bola vacsinou "starina" a mladez nikde. Maximalne "prechadzala" v skupinkach okolo, ako tiahli zrejme do krcmy...nic v zlom, ale tak to bolo.
Odporúčame