Orban poslal MMF z Madarska svinskym krokom. Orban to aj pekne zdovodnil - suverenitou Madarska.
Orban poslal MMF z Madarska svinskym krokom. Orban to aj pekne zdovodnil - suverenitou Madarska.
Media sa povazuju za siedmu velmoc. Tato velmoc v rukach zapadu utoci s najsilnejsimi kalibrami. Sankcie sa udeluju USA na Rusko. O EU ani nejde ta musi co chcu USA. Rozpad ZSSR sa definuje aj tym, ze zapad nutil k zbrojeniu a ekonomickemu vycerpaniu ako vitazstvo zapadu. Naivny Gorbacov uveril zapadu a teraz sa kaja a podporuje politiku Putina. Vojna sa vedie okrem vojenskej armady aj armadou politikov, medii, ekonomov a tam TatranSK ide o totalny utok na Rusko. Pytam sa preco a co je lubom?
Treba ctit principy kapitalizmu. Stat by sa nemal miesat do aktivit sukromneho kapitalu okrem vyberu dani. Stat je exelentnych ekonomov zly hospodar. Podnikanie v kapitalizme je rizikove. Sukromny kapital berie zisky z podnikania a nemoze straty presuvat na stat.
Pozrime sa ako MMF cvici s Geckom. Zato Ukrajine ide davat pozicky. Cely ten ekonomicky maglajz je o politike vydierania a vlady svetoveho kapitalu.
Rusko je v podstate v obrannej polohe ked sa nan utoci zo vsetkych stran. Propaganda prekruca zlo na pravdu a pravdu na zlo. Ak Rusko nieco podnikne bude to obranny akt. Vieme si napriklad predstavit co by robili benderovci na Kryme. Krym bol Ukrajine darovany komunistami a podlieha restituciam ako vsetko co komunisti ukradli.
Rusko stratilo rozpadom ZSSR stratilo sferu vplyvu v strednej Europe a zakladne v Nemecku okamzite to vyuzilo NATO na posun hranic k hraniciam Ruska. Rozpinavost NATO nepozna hranic a udalosti na Ukrajine su toho svedkom.
Hegemonom NATO su USA a pevne drzia EU pod krkom.
K agresiam: USA a EU bombardovali Srbsko, Libyu, Irak atd. Rusko reagovalo na Kaukaze ked slo o dalsie rozsirenie NATO a na Kryme ked dohoda z 20.2.2014 za ucasti garantov Polsko, Nenemecko a Francuzsko netrvala ani den. Kde su ti garanti zasiti. Keby sa ta dohoda dodrzala nebolo by "anexie" Krymu,
USA maju svoje zakladne po celom svete, preco?
Za situaciu vo Vahostave je zodpovedny Putin.
Od neznej sa buduje trojvrstvovy model spolocnosti. Hore je organizovany zlocin, neplatia pren zakony, neplatia pren dane. Sluzi mu tupa dvojmoc medii a politikov a tieto dve vrstvy nas, ktori vytvarame hodnoty okradaju. Takze aky pravny stat pre obcanov? Tym hore sa nic nestane ved system vyprodukoval tisice notarov a exekutorov.
Tento stat uz dostal tolko ran(privatizacia nosnic do statneho rozpoctu, devastacia polnohospodarstva, nevolnicky zakonnik prace, devastacia trhovej ekonomiky dotaciami, odpustanim dani, atd) ze stat je celkom zdecimovany.
Po vyše dvadsiatich rokoch je slovenská suverenita už iba historickým pojmom. Ekonomicky sú Slováci úplne v područí zahraničia. Do zahranicia odchadza rocne 12 miliard eur rocne.Stát mal vlastný majetok, vlastné zdroje, pracovityh ludi,mohol financovať všetko mohol by investorom, staviteľom, ochrancom, sponzorom. Ma politikov alias statnych zamestnancov, ktori stat svojho zamestnavatela splundrovali. Chce to novu neznu ale poriadnu.
Zase informuje Lysenko. Preco nase media neberu informacie od OBSE.
Liberalizmus je vlada bohatych nad chudobou. Pekne reci o slobode, demokracii, moralke platia len potial kym nie je ohrozena vlada bohatych. Potom nevaha nasadit tazke kalibre informacnych medii, ktore dokazu zlo hodnotit ako dobro a naopak. Nevahaju nasadit policiu, armadu, svetovy kapital(dolar ovladajuci ekonomiku sveta) a tak umlcat naprostu vacsinu ludi na svete alias ludi chudoby. Nevaha nasadit fasizmus napr. na Ukrajine. Pozrime sa ako niektore informacne media nedovolia diskusie ak sa jedna o Ukrajinu, Irak, Libyu lebo ludia odhaluju to zlo, ktore sa skryva za velkou mlakou.
V Rusku aj v USA vladnu oligarchovia. Preto sa jedna o vojnu oligarchov na propandistickom poli. Kazda propaganda v intenciach tohoto je len o tom ako ovladnut svet v prospech tej ci onej oligarchistickej skupiny. Nikdy nie v zaujme chudoby.
Liberalizmus nepozna kompromis, Na Slovensku oponentov nazyvaju luzou, dementov, zavistlivcov. Robia vsetko preto, aby rozdelili spolocnost. Financuje majdany.
Preco MMF taha z brindy Ukrajinu a Grecko nie?
Scenar svetoveho kapitalu sa realizuje:
- privatizaciou statneho kapitalu(banky, poistovne, energetika, polnohosp.), ktory nepotreboval cudzie trhy, bez politickych spravcov. profit by ostal doma . Ide o 4 miliardy eur.
- vytvoreni armady nezamestanych, ktorej sa ponukne cudzi kapital s vyrobou tovarov, ktore krajina nepotrebuje.
- na baze lacnej pracovnej sily koristi na trhu prace, cca 8 miliard eur z mozolov Slovakov uteka do cudziny vlastnikom kapitalu.Dzurinda a Miklos svoju ulohu na Slovensku splnili tak ich poslali na Ukrajinu.
Slovensko posiela do EU 12 miliard eur rocne a dostava spat desatinu co posiela.
Scenar Ciny:
V boji proti korupcii odporucam prijat cinsky tresny zakonnik. Tam korupcnik moze prist aj o krk ak korumpuje, verejny kapital.
Cina vie ako hospodarit v statnych podnikoch ako na korupciu. Nevypredala verejny kapital hospodari v symbioze so sukromnym kapitalom. Dnes sa pretekaju politici aby ziskali priazen Ciny.
Ukrajinu caka rovnaky scenar ako na Slovensku.
My" je to, čo chce fúrik a moja rodina...... " citujem furika.
V zahraničnej orientácii Kisku prevláda naivita a servisné služby pre cudzie štátne záujmy. Politike vládnu finančné skupiny, ekonomike zahraničné nadnárodné monopoly. Ekonomicky aj politicky sú tak Slováci úplne v područí zahraničia. Kiska je milionar, liberal, liberalizmus je vlada bohatych nad chudobou. Milodary Kisku sa podobaju tomu ako hadzali mince do davu velmozi.
Takym ako Kiska nezalezi kolko zivotov stoji zbrojenie. Zbrojenie, na ktore Slovensko ma podla nasho prezidenta vynalozit miliardy eur, z rozpoctu, ktory plni chudoba, To samozrejme panovi Kiskovi(milionarovi) neprekaza, ze niet na skolstvo, zdravotnictvo ale na NATO ano.
Keby niekto z tribun neznej povedal, ze v Cechach a na Slovensku chce mat NATO nestacili by mu, pan Kiska, ani tri koridory. Vztah Kisku k fasistickej Ukrajine, obhajovat oligarchov je sluzba zlu. Ale necudujme sa Kiskovi, oligarchovia jeden druhemu neuskodia.Pekne reci o slobode, demokraci, moralke su zasterkou liberalizmu k ovladaniu chudoby.
Pozrime sa ako MMF cvici s Geckom. Zato Ukrajine ide davat pozicky. Cely ten ekonomicky maglajz je o politike vydierania a vlady svetoveho kapitalu.
Kiska je slovensky prezident. Volilo ho viac ako milion volicov. Ma teda na Slovensku svojich kiskovcov. Ja napriek tomu, ze nie som Kiskov protezant hodnotim najma status prezidenta SR. Predpokladam, ze pan Kiska vo Vatikane nam neurobil hanbu ved na tej fotografii s papezom Frantiskom vladne pohoda. Nakoniec asi splnil ulohu, ktoru mu dal Hrib ohladne Bezaka. Takze z navstevy obojstranna spokojnost.
Skoro styri desatrocia sme boli jednotni a tlieskali jednotne Nech zije KSC. Preco kritizujeme Zemana za to, ze savspriera jednote EU a ze hovori Nech zije USA ale aj nech zije Rusko. Dnes sme zase tam ako za sociku. EU a USA vyzaduju jednotu inak majdany, kritika a ked to nepomoze spravime nejake vojenske cvicenie vojsk NATO.
Pozrime sa ako MMF cvici s Geckom. Zato Ukrajine ide davat pozicky. Cely ten ekonomicky maglajz je o politike vydierania a vlady svetoveho kapitalu.
Super. Predbehol si ma o minutu.
1939 posledna veta sa mi paci. Avsak.
Rusko je v podstate v obrannej polohe ked sa nan utoci zo vsetkych stran. Propaganda prekruca zlo na pravdu a pravdu na zlo. Ak Rusko nieco podnikne bude to obranny akt. Vieme si napriklad predstavit co by robili benderovci na Kryme. Krym bol Ukrajine darovany komunistami a podlieha restituciam ako vsetko co komunisti ukradli.
Rusko stratilo rozpadom ZSSR stratilo sferu vplyvu v strednej Europe a zakladne v Nemecku okamzite to vyuzilo NATO na posun hranic k hraniciam Ruska. Rozpinavost NATO nepozna hranic a udalosti na Ukrajine su toho svedkom.
Hegemonom NATO su USA a pevne drzia EU pod krkom.
K agresiam: USA a EU bombardovali Srbsko, Libyu, Irak atd. Rusko reagovalo na Kaukaze ked slo o dalsie rozsirenie NATO a na Kryme ked dohoda z 20.2.2014 za ucasti garantov Polsko, Nenemecko a Francuzsko netrvala ani den. Kde su ti garanti zasiti. Keby sa ta dohoda dodrzala nebolo by "anexie" Krymu,
USA maju svoje zakladne po celom svete, preco?
Ja som zatial na vyplatnej listine USAambasy ako ty Phelps,ale ako vidis snazim sa aj o nejake dengy. Ti Rusi su akysi slabari, ved tolko proruskych diskusii som napisal. Musim sa obratit asi priamo na Pitina.
Odporúčame