Porosenko nemoze plnit dalsie body minskej dohody. Znamenalo by to jednat s druhou stranou konflitktu a to Pravy sektor a nacionalisticke vojenske bandy nedovolia. Je to priezracne ako facka. Samozrejme mu na tie jeho vyhlasenia o poruseni primeria zjedia aj ------ garanti Nemecko a Fracuzsko lebo to chce USA.
Neverim, ze OBSE nevie kto porusuje primerie ibaze by platilo:
To spravne informovanie ma byt podla nich asi taketo:
„Dnes plánujeme umiestniť na doneckom letisku pozorovateľský post OBSE,“ vyhlásil Porošenko.
To akoby Porosenko ovladal misiu OBSE.
Ta novela o samosprave je to co dovolil Pravy sektor a nacionalisticke strany. Ide o to, ze tito povazuju minske dohody za vlastizradu. Preto bolo treba zmenit obsah minskych dohod. Vojenske bandy Praveho sketora a oligarchov su dietatom USA a tie urobia vsetko preto aby sa minske dohody neuskutocnili.
Bude to rovnaky scenar ako doterajsia prax Kyjeva.
- Rusko nesplnilo minske dohody a preto vyhlasia sankcie. Kto ich ma plnit?

