Neskoro. Prvy april je uz za nami.
Slobodnejsia? Teoreticky mozno ano ale prakticky nie, napr. Slovensko je odkazane na tom ako sa rozhodnu silnejsi. Mame smolu ide to s nami od Hitlera, Brezneva az po Obamu.
Media u nas su v rukach tych, ktorym nevyhovuje mier. Keby sme sa pozreli do archivov ako informovali k Srbsku, Iraku, Syrii, Libyi a teraz Ukrajiny zistili by sme, ze sa chovali a chovaju ako rozsievaci smrti. Len v Iraku slo a aj ide o statisice mrtvych najma v radoch civilistov. Dalsie tisicky v Libyi. Najma v tychto krajinach ostal chaos. Z takeho chosu dnes su vyzbrojovani islamisti Vojenske bandy na Ukrajine.
Je to plne v intenciach liberalizmu alias vlady bohatych nad chudobou. Pekne reci o slobode, spravodlivosti a moralke platia len dovtedy kym nie je ohrozena vlada bohatych. Potom sa nevaha pouzit policia armada. Media zariadia, ze chudoba pojde dobrovolne mriet za bohatych. Takato politika nakoniec konci fasizmom vid Ukrajina.
Media su vzdy v prvej linii avsak schovane v bunkroch bohatych. Dnesny svet sa podoba ako zemske platne. Tam kde sa stretavaju su zemetrasenia. Tam kde sa stretavaju zaujmy velmoci tam su vojny, tam hynie najma chudoba za velkeho jasotu medii.
Media u nas su v rukach tych, ktorym nevyhovuje mier. Keby sme sa pozreli do archivov ako informovali k Srbsku, Iraku, Syrii, Libyi a teraz Ukrajiny zistili by sme, ze sa chovali a chovaju ako rozsievaci smrti. Len v Iraku slo a aj ide o statisice mrtvych najma v radoch civilistov. Dalsie tisicky v Libyi. Najma v tychto krajinach ostal chaos. Z takeho chosu dnes su vyzbrojovani islamisti Vojenske bandy na Ukrajine.
Je to plne v intenciach liberalizmu alias vlady bohatych nad chudobou. Pekne reci o slobode, spravodlivosti a moralke platia len dovtedy kym nie je ohrozena vlada bohatych. Potom sa nevaha pouzit policia armada. Media zariadia, ze chudoba pojde dobrovolne mriet za bohatych. Takato politika nakoniec konci fasizmom vid Ukrajina.
Media su vzdy v prvej linii avsak schovane v bunkroch bohatych. Dnesny svet sa podoba ako zemske platne. Tam kde sa stretavaju su zemetrasenia. Tam kde sa stretavaju zaujmy velmoci tam su vojny, tam hynie najma chudoba za velkeho jasotu medii.
Keby na tribunach neznej protagonisti neznej povedali, ze tu bude NATO nestacili by im ani tri koridoŕy
Referendum v roku 1997 ucast 9,53
1. Ste za vstup SR do NATO?
2. Ste za rozmiestnenie jadrových zbraní na území SR?
3. Ste za rozmiestnenie vojenských základní na území SR?
Referendum neplatilo a aj napriek tomu tu mame NATO.
Bola to slobodna volba ludi Slovenska? Bola to volba politickych spiciek alias spiciek bohatych. Nas volebny system je taky, ze kandidat je bud bohaty alebo donorovany oligarchami.
Slovensko muselo vstupit do NATO lebo. Po vojne sa vitazne mocnosti dohodli na sverach svojho vplyvu.Rusko stratilo obrovske uzemia sfery vplyvu. USA svojou imperialnou politikou sa neustale rozpinaju a na to potrebuju NATO. Slovensko sa ocitlo vo sfere rozpinavosti USA a to je hlavny dovod vstupu Slovenska do NATO. Rusko a USA su imperialisticke staty.
Stredna Europa mohla byt neutralnou a oddelovat tychto.
Oligarchovia alias milionari(Kiska) vedia, ze vo vojne bude hynut chudoba.
Vraj, ze za poradcu si Dzurindu vybral Porosenko.Je to trosku inac. Dzurinda ako agend svetoveho kapitalu musi nadalej plnit svoju funkciu v jeho sluzbach.
Scenar svetoveho kapitalu sa realizuje:
- privatizaciou statneho kapitalu(banky, poistovne, energetika, polnohosp.), ktory nepotreboval cudzie trhy, bez politickych spravcov. profit by ostal doma . Ide o 4 miliardy eur.
- vytvoreni armady nezamestanych, ktorej sa ponukne cudzi kapital s vyrobou tovarov, ktore krajina nepotrebuje.
- na baze lacnej pracovnej sily koristi na trhu prace, cca 8 miliard eur z mozolov Slovakov uteka do cudziny vlastnikom kapitalu.
- rozhoduje o ekonomike statu(presuvanim kapitalu do inych krajin). a statnu moc postavi do role prosebnikov.
- boji sa konkurencie statneho kapitalu a k tomu pouziva politikov, hovoriacich, ze stat nevie hospodarit(nie štát je zlý hospodár, ale politici).
Takyto scenar sa uplatnil na Slovensku.
Dzurinda a Miklos svoju ulohu na Slovensku splnili tak ich poslali na Ukrajinu.
Zase informacie od Tymcuka. Kde su tie informacie od OBSE?
Vsetko to zacalo 20.2.2014 nedodrzaním dohody za ucasti garantov Polska, Nemecka, Francuzka. Ta dohoda netrvala ani den. Kde su dnes tí garanti? "Demokratickym prevratom" v rezii USA sa dostali k moci fasisti z Praveho sektora a nacionalistickych stran. Okamzite z rusili rusky jazyk, Tymosenkova vyhlasila, ze Ukrajincov ruskej narodnosti treba postrielat. Vytvarali sa polovojenske bandy, ktore zacali vyvolavat orgie. Trvaju dodnes. Islo najma o zhorsenie vztahu k RF. Vieme si predstavit podobne akcie ako boli v Odese na Kryme. Rusko muselo chranit Krym ako svoje uzemie. Krym totiz de jure nikdy nebol Ukrajinsky. Svet uznal a uznava darovanie Krymu Ukrajincom Ukrajine a uznesenia byra KSSS. Preco?
V pripade Krymu nejde o anektovanie Krymu Rusmi ale o restituciu ruskej zeme darovanej komunistami v roku 1954 Ukrajine. Inak povedane zakon o restituciach pozemkov znarodnenych komunistami.
Treba vsade napravat svinstva komunistickeho rezimu.
Ako sa da sporit z charity. Ak sme odviedli 18% na dochodky ako solidarne odvody(charita) je nemoralne ak z tych solidarnych odvodov niekto spori. Ved tych 18% su odvody pre sucasnych dochodcov alias treti gros.
Ved aj Jezis hovoril "co je cisarove dajme cisarovi a co je bozie dajme bohu".
Ked uz je tak ako dnes, ze sa odvadza urcite percento z tych 18% do poistovni, nazvyme to presun a nie sporenie.
Frank-Walter Steinmeier dnes varoval zo Švajčiarska pred novou eskaláciou násilia na východe Ukrajiny.
Učinil tak v reakcii na informácie pozorovateľov Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE), podľa ktorých došlo v piatok popoludní k ostreľovaniu obce Šyrokyne neďaleko prístavu Mariupol, ktorú kontrolujú separatisti.
Informáciu priniesli tlačová agentúra DPA, rozhlasová stanica Deutsche Welle, ako aj ukrajinské spravodajské internetové servery.
Frank-Walter Steinmeier (na snímke) upozornil, že treba dbať na to, aby realizácia obsahu dohôd z Minska neuviazla a súčasne vyzval konfliktné strany, aby neodkladne zastavili paľbu. Nemecký minister zahraničných vecí sa vyslovil za rokovania na úrovni kontaktnej skupiny, v ktorej majú svojich zástupcov tak OBSE, ako aj Ukrajina a Ruská federácia.
Zo Slovenska uteka rocne 12 miliar eur z titulu nevyplateneho podielu tvorcu hodnot na vytvorenej hodnote( 8 miliard) a sprivatizovanych strategickych firiem energetiky, poistovnictva, bankovnictva a inych. Tie firmy, s lepsim managementom ako politici, mohli rovnako zdierat ako sprivatizovane ale profit cca 4 miliardy eur rocne by ostal na Slovensku.
Pan Kanik, vsetci politici vsetkych farieb ogabali ste slovac. Takze niet prachov na skolstvo, zdravotnictvo, na podporu mladych aby mohli zakladat rodiny, ale miliardy na NATO, Ukrajinu musia byt.
Dnes plnia statnu kasu chudobni vratane zivnostnikov a malych podnikatelov, lebo bohati utekaju do danovych rajov.
Fico by si mal zobrat za vzor Orbana.
Orbana tazko povazovat za bolsevickeho populistu. Orban ale:
- vysupol MMF z Madarska
- zrusil druhy pilier
- zvysil dane cudziemu kapitalu
- vie, ze EU potrebuje spolupracu s Ruskom
- zveladuje verejny kapital, polnohospodarstvo atd.
Aj preto zuria v USA. Snazia sa robit majdany v Madarsku
Keby na tribunach neznej protagonisti neznej povedali, ze tu bude NATO nestacili by im ani tri koridoŕy
Referendum v roku 1997 ucast 9,53
1. Ste za vstup SR do NATO?
2. Ste za rozmiestnenie jadrových zbraní na území SR?
3. Ste za rozmiestnenie vojenských základní na území SR?
Referendum neplatilo a mame tu NATO.
Bola to slobodna volba ludi Slovenska? Bola to volba politickych spiciek alias spiciek bohatych. Nas volebny system je taky, ze kandidat je bud bohaty alebo donorovany oligarchami.
Slovensko muselo vstupit do NATO lebo. Po vojne sa vitazne mocnosti dohodli na sverach svojho vplyvu. Rozpadom ZSSR sa zmenili sfery vplyvu Ruska a zaroven bola zrusena Varsavska zmluva. Rusko stratilo sfery vplyvu. USA nepustili ani piad. USA sa neustale rozpinaju cez NATO. A Slovensko sa ocitlo vo sfere rozpinavosti, a to je hlavny dovod vstupu Slovenska do NATO. Sme tak nezavisli, ze na nas uz nic nezavisi. Rusko aj USA su imperialne velmoci a my sme stale v ... Bol tu Hitler, Rusko a teraz USA.
Keby na tribunach neznej protagonisti neznej povedali, ze tu bude NATO nestacili by im ani tri koridoŕy
Referendum v roku 1997 ucast 9,53
1. Ste za vstup SR do NATO?
2. Ste za rozmiestnenie jadrových zbraní na území SR?
3. Ste za rozmiestnenie vojenských základní na území SR?
Referendum neplatilo a mame tu NATO.
Bola to slobodna volba ludi Slovenska? Bola to volba politickych spiciek alias spiciek bohatych. Nas volebny system je taky, ze kandidat je bud bohaty alebo donorovany oligarchami.
Slovensko muselo vstupit do NATO lebo. Po vojne sa vitazne mocnosti dohodli na sverach svojho vplyvu. Rozpadom ZSSR sa zmenili sfery vplyvu Ruska a zaroven bola zrusena Varsavska zmluva. Rusko stratilo sfery vplyvu. USA nepustili ani piad. USA sa neustale rozpinaju cez NATO. A Slovensko sa ocitlo vo sfere rozpinavosti, a to je hlavny dovod vstupu Slovenska do NATO. Sme tak nezavisli, ze na nas uz nic nezavisi. Rusko aj USA su imperialne velmoci a my sme stale v ... Bol tu Hitler, Rusko a teraz USA.
Keby len to. Dobre su aj tisice z ambasady USA. Musim este pohladat kde sidli ambasada Ruska. Ved by som si zasluzit nejake dengy, Oni si vobec nevsimaju kolko proruskych prispevkov som napisal. Bude sa asi treba obratit priamo na Putina.
A pritom Kiska este slubuje nakup americkych zbrani a miliardy na NATO.
Pan Figel to sa vam ziadaju dalsie reformy? V rezii MMF, SB, nadnrodnych monopolov A to taketo?
Reformy sa robili na ukor cca 85% vacsiny ludi Slovenska. Vysledok. Chudoba - 85% ludi zije s priemernym, podpriemernym zarobkom a dochodcovia. Slovaci otrocia na cudzom a posielaju panom 8 miliard eur.
Reformy zhltli verejny kapital(tzv. zlate nosnice) privatizaciou. Ekonomika Slovenska je zavisla na cudzom kapitale, sme montaznou dielnou, do cudziny odchadza cca 4 milardy eur.
Ficova vláda dlhodobo zhoršuje podnikateľské prostredie, tvrdí KDH
Orbana tazko povazovat za bolsevickeho populistu. Orban ale:
- vysupol MMF z Madarska
- zrusil druhy pilier
- zvysil dane cudziemu kapitalu
- vie, ze EU potrebuje spolupracu s Ruskom
- zveladuje verejny kapital, polnohospodarstvo atd.
Aj preto zuria v USA. Snazia sa robit majdany v Madarsku.
Pan Figel nie je to stagnacia to co robi Orban. Nepocul som od vas kritiku vyseuvedenych akcii Orbana. Vlada smeru sa moze hambit za svolu lavicovost.
U mnohych ludi prevlada naivita a servisné služby pre cudzie štátne záujmy. Politike vládnu finančné skupiny, ekonomike zahraničné nadnárodné monopoly.Napr. Kiska je milionar, liberal, liberalizmus je vlada bohatych nad chudobou a pani tazko rozumeju chudobe. Pekne reci o slobode, moralke a spravodlivosti liberalistov platia len dovtedy kym nie je ohrozena vlada bohatych.
Takym nezalezi kolko zivotov stoji zbrojenie, na ktore Slovensko ma vynalozit miliardy eur, z rozpoctu, ktory plni chudoba, Liberalistom neprekaza, ze niet na skolstvo, zdravotnictvo ale na NATO ano. Je naprosto jasne kto NATO ovlada. A je jasne koho su nastrojom.
Keby niekto z tribun neznej povedal, ze v Cechach na Slovensku chce mat NATO nestacili by mu,tri koridory.
Tim osobnostiam dava KO referendum.
Len na okraj. Ukrajina sa dostala do sparov zla v rovine oligarchov Ukrajiny, Ruska a USA. Obhajovat jednu stranu je cesta do pekla vojny. Ale necudujme bohati jeden druhemu neuskodia. do vojny posielaju chudobu.
Je to priprava na privatizaciu verejneho vlastnictva Ukrajiny,
Američania chcú privatizovať energetický priemysel Ukrajiny. Informuje to o tom vydanie ekonomických novín Nemecké ekonomické správy.
Prezident USA Barack Obama podpísal zákon HR5859, ktorý rozširuje právomoci Američanov na Ukrajine.
Okrem podpory a privatizácie energetického odvetvia plánuje sa tiež dodať Kyjevu zbrane a dofinancovať ukrajinské médiá.
Pan Bugar to sa vam ziadaju dalsie reformy? V rezii MMF, SB, nadnrodnych monopolov A to taketo?
Reformy sa robili na ukor cca 85% vacsiny ludi Slovenska. Vysledok. Chudoba - 85% ludi zije s priemernym, podpriemernym zarobkom a dochodcovia. Slovaci otrocia na cudzom a posielaju panom 8 miliard eur.
Reformy zhltli verejny kapital(tzv. zlate nosnice) privatizaciou. Ekonomika Slovenska je zavisla na cudzom kapitale, sme montaznou dielnou, do cudziny odchadza cca 4 milardy eur.
Iste je, ze su aj ine cesty zveladenia ekonomiky.
Orbana tazko povazovat za bolsevickeho populistu. Orban ale:
- vysupol MMF z Madarska
- zrusil druhy pilier
- zvysil dane cudziemu kapitalu
- vie, ze EU potrebuje spolupracu s Ruskom
- zveladuje verejny kapital, polnohospodarstvo atd.
Aj preto zuria v USA. Snazia sa robit majdany v Madarsku.
Pan Bugar, vy rozumiete Madarom, nie je to stagnacia to co robi Orban. Nepocul som od vas kritiku vyseuvedenych akcii Orbana. Vlada smeru sa moze hambit za svolu lavicovost.
Pred viac ako desat rokov sa predavali dolare za 45 SK. Po ulozeni do banky dnes dostanete ani nie 30 Sk v prepocte z eura. Pritom tych dolarov vo svete je vo svete v bilionoch, Vieme si predstavit tu sumu, o ktoru boli olupeni ludia. A pritom na to stacili rotacky FEDU.
System zalozeny na spekulaciach je akoze system trhovy alias utrhni si kde mozes.
Odporúčame