Keby sa dodrzala dohoda z 20.2.2014 za ucasti garantov ministrov zahranicia Francuzka, Nemecka, Polska nebola by obsadenie ukrajinskeho parlamentu, vlady fasistami(Pravy sektor, benderovcami) nastolenie fasistickej vlady, anexia Krymu, ani Porosenko, vojna s ukrajincami nesuhladiacich s praktikami vlady v Kyjeve, zostrelenie civilneho lietadla atd. Bohuzial ta dohoda netrvala ani den. Bohuzial neprotestovalo ani Polsko ani Francuzsko ani Nemecko.
Bendera bol vraj horlivejsi ako Hitler a ti jeho vyznavaci to teraz dokazuju.


