No neviem, pan bol hokejista on asi toho vela robit okrem hokeja nebude viediet. Cest vynimkam.... Cize cakat od neho ze bude ma 100-tisicovy plat je trocha naivne...
No neviem, pan bol hokejista on asi toho vela robit okrem hokeja nebude viediet. Cest vynimkam.... Cize cakat od neho ze bude ma 100-tisicovy plat je trocha naivne...
Ten clanok distretne nespomina ako je mozne ze az dve rakety po sebe zlyhali. Pritom po britske lietadlo je velky terc, hýbe sa pomaly sa zasiahnut by ho mala byt hracka. Lenze je to letadlo na elektronicky boj a zjavne utajene zariadenie na elektronicke rusenie im zachanilo zivot a zablokovalo tie strely.
Tak toto bude tazky pripad senility. Kadafi sa bude rozvazat niekam MIGom? No to urcite. Neviem ci by sa vobec zmestil do kokpitu. MIG je bojove lietadlo a nie transport pre hlavu statu. To ako jeho ochranka poletí dalsim MIGom vedla neho ci co? Mozno v nejako holywoodskom filme....
Ked som videl tu titulku tak som si myslel, ze je to volebna kampan nasej SASky a ze ide o parodiu....
Ak si raz v zivote stretol rusov tak vies ze su ozrani a piju ano duha. Takže ake klamstvo?
Kde nie je elektrika? Kde nie je teplo? Kde nie je voda? Co to prosim Ta trepes! Vsetko tu je. Ak mas pocit ze sankcie proti rusku nefunguju tak si precitaj https://topwar.ru/207749-armaty-ne-budet-moz… o tom ako postupuje výroba tanku Armata.
A mas na tuto fantasticku konspiraciu aj nejaky dokaz? Zacituj nam zo Sputnika alebo podobnej publlikacie.... Nerad to hovorim ale prof. Krcmeri bol vyzraty ako brav. Obezita je zataz na srdce ale nie je prvy ani posledny ktory na to doplatil.
Aj u nas sa prepusta po 1/3 trestu ak nejde o násilný trestný cin.
Srandicky, srandicky ale taliani vzdy letecku techniku vedeli robit aj vedia.
Iba raz. Potom US na odvetu potopi vsetky cinske koraby.
Lol, citam aj ruske noviny ako Kommersant ktory sa venuje hlavne ekonomike a samotni rusi to vobec ruzovo nevidia. V letectve tento rok rusi dokoncia 6 civilnych lietadiel a dalsie 3 roky ziadne dalsie lebo chybaju komponenty, napriklad motory z USA a Francuzka. Podobne je to v mikroelektronike, akoze najlepsi rusky cip "Bajkal" vyrabal TSMC na Tajwane, domace linky su iba 15-20 rokov pozadu a nemaju sancu nic podobne vyprodukovat. Kamaz (vyrobca nakladnych automobilov) prechadza na vyrobu modelov zo 60-tych rokov 20-teho storocia lebo tie neobsahuju zapadne komponenty. Mozem takto donekonecna pokracovat. Pripominam toto vsetko je z ruskeho ekonomickeho periodika, cize ziadna zapadna propaganda.
Kriste toto su dristy. Putin uz naozaj pripomina Hitlera, ten tiez veril vo vselijake superzbrane. Nakoniec ani V1 ci V2 mu vojnu nevyhrali. Iba mu vytiahli peniaze v kesene ktore mohol pouzit na klasicke tanky a podobne. Takisto "Kindžal" je Putinovi tak na milu kedves, to ma pocit ze existujuce rakety uz nefunguju ci co? Samozrejme, ze funguju ale kazdy diktator potrebuje nejaku "wunderwaffe" aby sa mal cim chvastat. Este k tomu 2030 co pises. Pri sucasnych bojovych "uspechoch" RF v roku 2030 ziadne Rusko uz nebude, budeme sa bavit o nezavislej Sibiri ci Cecensku. Sa mu to tam rozpadne ako ZSSR.
Presne tak, bohvie ake KGBacke otlacky prstov na tom document boli. Tak ho pre istota zlikvidovali.
Almaz-Antey? To bude s tymto autom ako v tom vtipe o ruskom kombajne co mierumilovne oral na cinskej hranici. Ten po napadnuti cinskym tankom palbu opatoval a potom odletel spat na zakladnu.
Predpokladam, ze Ty sa s tym neseries a nejake si ukradnes!
Na univerzitu v USA sa neuteka, tiez som studoval v USA pekne na stipendium a nebolo po mne na slovensku vyhlasene patranie...
Ucitelka nie je, to v mojich ociach znamena ze ucis na zakladnej ci strednej skole. Ona ma PhD a je postdocka na univerzite vo Svajci, cize ma sancu z nej byt po case univerzitna profesorka.
Co to ma spolocne zo zapadom? Alebo mas pocit, ze na nasom zapase v Petrohrade mali Rusi okolo stadiona protilietadlovy system na zostrelovanie parasutistov a teda u nich by sa to nestalo?
Mas pocit, ze cinania tuzia aby z Pekingu bola radioaktivna ruina? Lebo tak by to dopadlo ak by si nieco proti tej lietadlovej lodi dovolili. Tak funguje nuklearne odstrasovanie, nedovolis si voci krajine s jadrovymi zbranami nieco co sa Ti moze velmi vypomstit.
Hlupost, zadam v Tesle kam idem a mi to vyhodi cestu aj zo zastavkami na nabijanie. Vacsinou su to kratkę zastavky na cca 15-20 minut kazde 2-3 hodiny. Mam samozrejme domacu nabijacku (nocny prud je za 6c/kWh). Bez nej by som to auto nekupoval.
Odporúčame