Rad Ti to vysvetlim. Na kazdom zbranovom systeme sa robi servis. Nase MIGy mame od rozdelenia (25 rokov) a dodnes su na Slaci umiestneni ruski technici ktore tie MIGy udrzuju. Presne tak to bude a s radarom, Turci si ho nebudu opravovat sami, budu to musiet robit ruski zamestnanci. Ktori sa tym padom dostanu k datam/logom a vsetkemu co si ten radar ulozil.


