také typické Ukrajinské... :-) EÚ sa ešte len "prehne", keď príjmu Ukrajinu.
také typické Ukrajinské... :-) EÚ sa ešte len "prehne", keď príjmu Ukrajinu.
Čudujem sa Rusom, že nevedia urobiť definitívne rázny poriadok.
Konečne ! Už som sa zľakol, že je už utorok a o Cibuľkovej na Pravde ani slovo.
Svet patrí šikovným, alebo ako by povedali Česi: „Kdo umí, ten umí“ !
Rusi majú nekonečne zlaté nervy s Ukrajinou.
Aká bude vojenská prehliadka v Moskve ? Predsa taká, ako každý rok.
Fico naháňa nezmyselnými stretnutiami so Zelenským a Cichanovskou body Dankovi. Možno je to zámer, aby sa SNS nakoniec dostala do parlamentu a SMER mal s kým zložiť vládu.
Rusi načo ešte čakáte ? Nie je potrebná liečba Ukrajiny antibiotikami (ATB) ?
„Založte Spoločnosť poctivých ľudí, a všetci zlodeji budú v nej.“
Treba ísť požiadať sociálku o dávky, tak ako to majú vo zvyku jeho súkmeňovci.
Treba zatriasť lieskou nad Kyjevom.
Keď nie Cibuľková, tak Rolincová a keď nie tie dve, tak Vinczeová aspoň raz do týždňa. Koho zaujímajú vypelichané sliepky ?
Šimečka politicky skončil. Mater mu "zlomila väz". PS nevyhrá voľby ani náhodou.
Každý nech si uvedomí, že raz bude dôchodcom, alebo bude mať rodičov dôchodcov, alebo má rodičov dôchodcov. Opýtajte sa vlastných rodičov dôchodcov na ich názor, či by mali dostať, alebo nie 13 dôchodok.
Korčok iba závidí, že sa nebude písať v Európe o ňom.
Z Ukrajiny bezpečný a stabilný sused nikdy nebude. Robo, zobuď sa !
Čo sa Zelenskému chcelo, to sa mu aj prisnilo.
Slabý majster v slabej lige.
Fico robí chybu. To mal ísť radšej na ďalšiu nočnú do pekárne.
... "že v júni by sa mali zlepšiť podmienky vojakov na fronte." Ale nezmenia sa. Ukrajina speje do katastrofy.
Odporúčame