Nemenovaná pani doktorka chcela odo mňa 2.- Eura za potvrdenie priepustky z práce. Keď som sa ohradil proti výške sumy "za pečiatku", tak mi povedala: "K doktorovi bez peněz nelez".
A zubári sú samostatná banda zlodejov. Za 2 plomby s anestéziou 170.- Eur a to ešte mi bolo povedané: "máte zľavu" :-)

