Fico si "namaže" Šimečku kedykoľvek na chleba.
Fico si "namaže" Šimečku kedykoľvek na chleba.
Modrič už je za zenitom, už sa len motá po ihrisku a hráva iba za zásluhy.
Ako je to možné, že Ruské vojská sa blížia k dobytiu Kosťantynivky a pád mesta je len otázkou času ? Veď každý deň čítam, že Ukrajina vyhráva.
To koalícia dá v pohode "ľavou zadnou". Šimečkovi sa zalepia ústa.
Zasran protekčný !
Veď len na to ich kúpili, aby lietali na leteckých dňoch, rôznych oslavách a výstavách. Drahý špás na cirkusové podujatia.
Každý po 70-tke by mal odovzdať vodičák. Aj kvôli sebe.
Možno jednu sezónu vydrží. Slovenská liga sa mu nezmazateľne navždy vryje do pamäti.
Čo je na tom ak Čína cvičila Ruských vojakov ? USA a aj ďalšie iné štáty cvičili vojakov Ukrajinských.
Kapverdy podali veľmi sympatický výkon proti futbalovému gigantovi.
Včera ste sa tešili a robili senzáciu na titulke z Ruského Tu-22M3 že skončil v plameňoch... https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/816591-…
Dnes vás karma dobehla. Tešte sa a urobte titulku z pádu Amerického bombardéru B-52.
Najlepším asistentom by bol malý Vladko Weiss :-) Ale už bude chodiť pre pivo otcovi v reprezentácii.
Zelenský zrušil termín pravoslávnych Vianoc, ktorý bol stáročia.https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/674714-… To bol skutočný zásah do viery, dejín a identity.
Lavrov nečíta Slovenskú Pravdu. Na Pravde Ukrajina predsa vyhráva každý deň :-).
„Já na bráchu, brácha na mně“
V Kyjeve zasa bola drogová párty.
Slováci mali byť po 2. svetovej vojne dôslední, tak ako Česi k Nemcom. Na Slovensku nemal zostať ani jeden Maďar a žiaden maďarský janičiar nemal byť repatriovaný na Slovensko. A bol by pokoj.
Že Ukrajina nemá dosť vojakov, aby odolala tlaku... V EÚ je bojaschopných Ukrajincov plná r i ť. Prečo nechcú brániť svoju vlasť ?
Ukrajinci peňazí nemajú a vypisujú odmeny za zabitých Ruských vojakov. Na toto im dala EÚ tých 90 mld. ?
Odporúčame