Opičiaka treba zavrieť za neoprávnené nakladanie so zverenými prostriedkami a vojenské oslabenie vlastného štátu.
Opičiaka treba zavrieť za neoprávnené nakladanie so zverenými prostriedkami a vojenské oslabenie vlastného štátu.
Ukrajinský zbrojársky priemysel chrlí špičkový arzenál ? To je sranda, aké nezmysly viete v Pravde popísať.
Šimpanza treba stíhať za vlastizradu !
Návrat Babiša bude veľkolepý. Súčasná ČR vláda, je taká istá čvarga, ako naše Progresívne Slovensko.
Kto už môže ísť na film o Havlovi...
Rusko má údajne informácie, že Francúzsko sa pripravuje na vyslanie 2000-čleého vojenského kontingentu na Ukrajinu.
"Ukrajinský premiér Denys Šmyhal vyjadril nádej, že ukrajinské jednotky budú mať vďaka českej iniciatíve od apríla dosť munície".
Vojaci vedia, že pravda je to čo sa už stalo a nie to čo sa ešte len má stať. Tak je to aj s muníciou pre Ukrajinu.
Austin nemá ani šajnu o Rusku a ani o Ukrajine.
Kyjev sa domnieva, že rokovania o vstupe krajiny do Európskej únie sa môžu začať v prvej polovici tohto roka.
Alzák asi nepozná: "Na svätého Dindi, čo nebude nikdy" :-)
Žeby ponaučenie do budúcnosti ? Len tak rozdávať štátne občianstvo kdejakým odkundesom...
Už chceli odísť pred voľbami ak vyhrá Fico. Prečo neodišli ? Zasa odchádzajú ? Nech sa páči !
Tomu už úplne "kvapká na karbid". Dopadne tak, ako Napoleon, keď tiahol do Ruska.
Pod vedením obuvníka Gröhlinga SAS zanikne.
Čert nám bol dlžný celú EÚ.
A teraz si môže zahrať Slávia so Zlatými Moravcami :-).
Slávia si teraz môže zahrať so Zlatými Moravcami.
Švejkovia zastavili tak maximálne "veľké kulové". Pepíci len vykrikujú "spoza plota".
Keby všetci na Slovensku mali plat riaditeľa RTVS, to by bolo exekúcii a osobných bankrotov.... :-)
Aby Britský test "úžasnej" zbrane nedopadol rovnako, ako test balistickej rakety.
To nie je možné, veď Ukrajinci stále vyhrávajú. Ako by mohli Rusi prelomiť front ?
Odporúčame