Desať zabitých k jednému preživšiemu (aj to mrzákovi do konca života):
To už je len odborníčka.... Fico sa pre SNS a Danka ešte riadne zapotí.
Prečo by mal povolávať, treťoligového a arogantného lúzra. Repre je OK aj bez Weissa.
Danko začína robiť "kusy". To ešte bude srandy s tým chlapom. SNS nemá šťastie na predsedov.
To akože vážne ? Takáto sliepka ministerkou ? Danko je hanba SNS.
Karma je zdarma.
Ako to pomôže ukrajinskému vojakovi ?
Na takú "sebranku" čo bola v RTVS sa hodia slová V. Mečiara: ..."gágaji, táraji a pre mňa prďúsi ..."
Títo chceli vládnuť ?
Radšej nech pletie a štrikuje šály a ponožky.
Beňová mala pravdu. Pellegrini bude len poskokom Fica.
Keď suseda odpadne, tak napíšem do bulvárnej Pravdy.
Jeden mladý šašo z PS a druhý starý somár z SNS.
Pellegrini sa má ešte čo učiť od Fica. Ale keby kandidoval na prezidenta, dal by som mu svoj hlas.
Nemci si spomenuli na máj 1945.
Prečo by mal volať Weissovi ? Nepotrebuje ho.
Za čo platiť ? Ak by nebolo správ a športu, tak na RTVS nič nie je. RTVS môžu kľudne zrušiť, nikomu nebude chýbať a ešte ušetria.
V Portugalsku vysoko prehráme tak, či tak. Chlapec nech si aspoň zahrá.
Chudák Zeman, asi zasa popil becherovčičku :-)
A čo naši osadníci, tiež dostanú mobilné domčeky ?
Odporúčame