Ak to Pele prepískne (má k tomu blízko), tak si nas.re do vlastného hniezda.
Ak to Pele prepískne (má k tomu blízko), tak si nas.re do vlastného hniezda.
Presne tak, nevie komu podržať skôr a za lepšiu cenu.
Matovič nebude premiér, bude aspoň cigánsky Vajda.
Matovič nebude premiér, bude aspoň cigánsky Vajda.
Ak Hlas pôjde do koalície s PS, tak sa Pelegrini zdiskedituje pred celým Slovenskom na celej čiare. Bolo by to len na jedno volebné obdobie, aj to necelé, lebo nesúrodý zlepenec by sa rozpadol určite skôr. Pelegrini by sa stal politickou mŕtvolou. Áno, ukáže sa komu ide o Slovensko a komu o vlastné ego.
Matoviča teraz môžu zvoliť za cigánskeho Vajdu :-)
To skôr bule Kollárova rodina, keď 70 ročný mal 40 ročnú ženu. To je potentný bejk !
Pokiaľ by sa strany Hlas a KDH reagovali kladne na Šimečkovu ponuku, tak sa zdiskreditujú pred celým Slovenskom a v budúcnosti si viac ani neškrtnu. Jedine SAS a OĽANO sa môžu ulakomiť na válovy v chlieve PS. A to je istý rozpad zlepenca do dvoch rokov.
Sliepka začala kotkodákať :-)
Blázon z Trnavy zasa bude mať imunitu...
Kto sa bude starať o Britské hroby na Ukrajine ?
Heger utrie so sliepkami zobák :-)
Slovensko konečne potrebuje poriadok. Gratulujem SMERu !
Som zvedavý kedy koho napadne, že by sme ich mali darovať Ukrajine....
Matovičovi predovšetkým poškodil Matovič a aj taký lúzer, ako je Pročko.
Nikdy nehovor nikdy. Všetko sa dá, ak má niekto naozajstný záujem.
Ukrajina je tak "blízko" do NATO, ako šéf NATO k zdravému rozumu a realite.
Blíži sa Halloween, alebo skôr progresívny novinár straší, aby sa ľudia rozhodli "správne" v zajtrajších voľbách ?
Ako ináč, to je najnovší trend Poľska trčať z Amerického zadku.
Tak czy siak, to najnowszy trend Polski wyrastający z tyłka Ameryki.
"Karty" už boli rozdané. Šimečka sa zrazí s realitou.
Odporúčame