Dobrý asistent, Tak sa má asistovať !
Dobrý asistent, Tak sa má asistovať !
Márnivá chvíľka slávy...
Trump má niečo vysvetľovať Volodymyrovi ? Cha, Cha, Cha ! :-). Nie je čo a ani komu.
Danka bol čert dlžný. Na čele SNS je vždy nejaký dement.
PS tak môže... :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-)
Danko je tŕň v zadku vlády.
V Berlíne by si mali rozpomenúť, ako dopadli v 1945 roku.
Matovičov volič. Slovenskóoo...
Matovičov volič ? Slovenskóoo
Z Ukrajiny je už unavená celá Európa. Aj tak je každému jasné, ako to dopadne.
EÚ ešte len zistí čo je to Ukrajina.
To naozaj sa nenájde kazajka na toho blázna ?
Alzák si zasa šňupol viacej, ako znesie.
Príde čas, keď najďalej a najdlhšie poletí Alzák z Kyjeva.
Dôjde aj na obecného blázna Z Trnavy, aj na jeho osobného šaša zo Starej Ľubovne.
Aj táto vláda má svoju "Veroniku". Ukáže aspoň nohavičky, ako Cigániková ? :-)
Bude medzi svojimi na Luniku IX.
Elán z 80-tych rokov bol super kapela, teraz už je najvyšší čas, aby sa stiahli do úzadia a zostali legendou. kazia si svoj image, keď za každú cenu chcú zo všetkého vytrieskať peniaze. V poslednej dobe aj ich nové pesničky nestoja za nič.
Alzák nech je rád, že ešte má strechu nad hlavou. https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/686853-…
Odporúčame