Liga na ochranu psychicky narušených ľudí dôrazne žiada v celospoločenskom záujme každého, aby sa vyhol akejkoľvek kritike občana Igora M. Odporúčame všemožne a každodenne ho chváliť, prejavovať znaky uznania za čokoľvek čo urobí a brániť ho pred neprajníkmi. To síce nemusí automaticky viesť k zlepšeniu jeho stavu, ale v nás zostane dobrý pocit, že sme urobili všetko, čo bolo v našich silách.
P. S. Trochu irónie neuškodí.


