Tak neviem. Nám začali stavať tunel Višňové Taliani, R7 a obchvat pri Bratislave Španieli a tiež to nedopadlo najslávnejšie.
Tak neviem. Nám začali stavať tunel Višňové Taliani, R7 a obchvat pri Bratislave Španieli a tiež to nedopadlo najslávnejšie.
Je zaujímavé, že sa nenájde ani jeden z množstva našich politológov a novinárov, ktorý by čitateľom osvetlil, čo je to za stranu, ktorú vedie Matovič. Mám na mysli vecné, faktografické informácie o štruktúre tejto strany, jej predstaviteľoch, jej orgánoch, informácie o konaní straníckych snemov a zasadaní vedenia a pod.
Dúfam, že si spomenuli na Fica a Pašku, ktorí sa zaslúžili o obnovu Bratislavského hradu.
Objektívne a výstižné vyjadrenia historika.
Veľmi správne postrehy. Tiež som na to v diskusii, podobne ako vy a viacerí ďalší, upozorňoval. Zdá sa však, že to zaujíma málokoho, pritom ide o podvod ako vyšitý.
Jediné, čo EÚ ovláda v každom počasí je uvaľovanie sankcií.
"Matovič chce v stredu otvoriť všetky prevádzky, s výnimkou nákupných centier"- No neviem, neviem, veď o takých veciach podľa neho rozhodujú odborníci ...
Matovič vraj pôjde príkladom. Bude sa doučovať slovenčinu a etiku.
Poklona profesorovi Plesníkovi! Aj jeho príklad ukazuje, že napredovať nie je nikdy jednoduché. Je však zaujímavé, že to v tom zlom socializme predsa len išlo. Nuž asi aj pre to, že pre napredovanie boli vytvárané podmienky. Na druhej strane, po rokoch kapitalistickej "slobody" sme stratili potravinovú sebestačnosť a sme ako nejakí chudáci odkázaní na dovoz potravín, naviac v mnohých prípadoch podradnej kvality, zo zahraničia. - Inak, mám pocit, že G. Husák nazval J. Lenárta politickou trasorítkou nie na jar, ale na jeseň 1968, na dožinkových slávnostiach v Nitre. Nič to však nemení na skutočnosti, že obidvaja patria k významným postavám slovenských dejín.
Naď nech dá preveriť opodstatnenosť všetkých modrých knižiek od roku 1989. Mal by začať Matovičom a jeho bratrancom.
Naď nech preverí, prečo dostal špekulant Matovič a jeho bratranec Viskupič modrú knižku ...
Škoda, že pani redaktorka nevyužila príležitosť, dať mu aj takéto otázky: 1. Čo je vlastne OĽaNO? 2. Existuje politická strana (hnutie) pod takýmto názvom oficiálne aj v súčasnosti? 3. Koľko má táto strana členov, aká je jej organizačná štruktúra a jej orgány? 4. Kedy a kde sa sa konal snem tejto strany? 5. Kedy zasadalo vedenie tejto strany a o čom rokovalo? 6. Kto okrem I. Matoviča je predstaviteľom tejto strany?
"Podpredseda parlamentu Gábor Grendel (OĽaNO)". - Dovoľujem si dať p. Grendelovi pár úplne jednoduchých otázok s vedomím, že sa netýkajú priamo témy článku. 1. Čo je to OĽaNO? 2. Existuje politická strana (hnutie) pod takýmto názvom oficiálne aj v súčasnosti? 3. Koľko má táto strana členov, aká je jej organizačná štruktúra a jej orgány? 4. Kedy a kde sa sa konal snem tejto strany? 5. Kedy zasadalo vedenie tejto strany a o čom rokovalo? 6. Kto okrem I. Matoviča je predstaviteľom tejto strany? 7. Je pán Grendel členom tejto strany? Ak áno, akú stranícku pozíciu v nej zastáva?
Na poštách rady "fungovali" už pred koronavírusom ...
Haredim vďaka za link. kaseris by si mal predovšetkým prečítať výplod Milanovej.
Už som čakal, kedy ľuďom nad 65 rokov nariadia, aby nosili viditeľné označenie, napríklad rúška s farebným vyobrazením koronavírusu.
Matovič sa zo všetkého hneď "vyzul", keď vyhlásil, že išlo o čisto čisté odborné opatrenie. Aj v tomto prípade klamal, až sa práši
Zásadný článok k tejto téme: https://www.noveslovo.sk/c/Matovic_pravny_st…
"Štát kapituloval." V skutočnosti kapituloval Matovič, ale len zdanlivo. O chvíľu si vymyslí nejaký zástupný problém. Len aby sa mohol hrať na spasiteľa a pretŕčať pred kamerami.
Odporúčame