Takto nastavené opatrenia vraj majú chrániť seniorov. Mne to pripadá tak, že ich majú izolovať akoby práve od nich hrozila nákaza ostatným.
Takto nastavené opatrenia vraj majú chrániť seniorov. Mne to pripadá tak, že ich majú izolovať akoby práve od nich hrozila nákaza ostatným.
Tie opatrenia týkajúce sa ľudí nad 65 musel vymyslieť poriadny debil! Keby sa to týkalo len potravín, tak to ešte viem pochopiť. Ale v ostatných predajniach a v rôznych službách stanoviť pre nich čas od 9:00 do 11:00 je choré. A k tomu všetkému je výnimkou sobota. Takže v sobotu. keď v obchodoch býva najväčší nával, tak sa už ľudia nad 65 rokov (vrátane mňa) tam môžu motať po celý deň. Hovorím, je to choré.
Matovič: „Ak chcem vyjsť s čo najmenšími ekonomickými škodami z tohto ťažkého obdobia, ..." Takto sa vyjadruje len ťažký egocentrik,
Mikas: "Dôchodcovia nad 65 rokov nesmú nakupovať mimo vyhradeného času." - Pánkovi by som dal jednoduchú otázku. Týka sa to všetkých obchodov, alebo iba potravín? Ak všetkých, tak je to poriadna hlúposť. - A prečo to ľuďom nezvestoval Matovič? - Starostlivosť o dôchodcov je až dojemná, neviem však, prečo ju neuplatnili v prípade DSS.
Úlohy členom štábu mohli rozposlať aj elektronicky. Načo sa schádzať k tomu, o čom rozhodol Matovičov "tím odborníkov".
Do realizácie akcie s obedmi pre seniorov navrhnutej Matovičom, by sa mali ako dobrovoľníci bezplatne zapojiť všetci, ktorí ho volili! Platí to aj pre ďalšie uletené návrhy, ktoré tento blázon vymyslí.
Ozaj a kam sa chodia strihať ministri? Žeby ich všetkých strihal Gröhling?
Veď je to také jednoduché. Nech sa obrátia na voličov Matoviča, tí im všetky tlačivá vyplnia a k tomu zadarmo, z lásky k svojmu pánovi.
"Vláda predstavila štyri fázy plánu postupného uvoľňovania ekonomiky." - Ten "tím" Matovičových odborníkov je vláda? Včera na svojej tlačovečke Matovič hovoril o tom, že dnes zíde Krízový štáb, ktorý má navrhované opatrenia posúdiť. Neviem síce na čo sa má Krízový štáb schádzať, keď o všetkom je rozhodnuté. Jediné vysvetlenie je, že členovia štábu dostanú príkaz plniť to, o čom rozhodol "tím" Matovičových odborníkov.
Poďakujem, ak napíšete presne o koľko stoviek tisíc išlo.
Uvádzam len číre fakty. Voliť som bol. Netuším, za čo by som mal Matoviča chváliť. Ak je niekto s ním spokojný, je to jeho vec.
Uvádzam len číre fakty. Voliť som bol. Netuším, za čo by som mal Matoviča chváliť. Ak je niekto s ním spokojný, je to jeho vec.
Zvyčajne sa pri prieskumoch zvykne uvádzať aj percento voličov, ktorí sa volieb nemienia zúčastniť. Pri tomto prieskume to chýba. Inak v minulých voľbách strana s neobvyklým názvom "OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA" získala hlasy 16,27 % oprávnených voličov, SMER-SD 11,89%, SME RODINA 5.35 %, ĽSNS 5,18 %, koalícia PS/SPOLU 4,53 %, SaS 4,04 %, ZA ĽUDÍ 3,75 %, KDH 3,02 %, MKÖ-MKS 2,54 %, SNS 2,05 %, DOBRÁ VOĽBA 1,99 %, VLASŤ 1,90 % a . MOST-HÍD 1,33 %. Taká je realita. A na základe svojich 16,27% sa dnes predseda skrz-naskrz pofidérnej strany štylizuje do úlohy akéhosi neobmedzeného vládcu.
Sledovanie dodržiavania karantény prostredníctvom mobilných operátorov v Rusku je zločin, to isté na Slovensku a na Západe je chvályhodný čin. Človek je z toho úplne popletený.
Odporúčame