Ak myslíš to sťahovanie BOSCH, tak to nie je kvôli vláde, ale že firma krachuje.
Eurofondy nám ohrozujú progresívci ako Hojsín, Wiezik a Miháľ, ale idú eurovoľby, treba škodnú vykonať z europarlamentu.
Tie investície si preveď ak nejaké máš, väčšina má iba dlhy, lebo sa zadlžila na hypotékach do konca života. Ale vy šimečky ste iná liga, vy máte úspory o ktoré sa strachujete. Ale o tie môžeš prísť aj vo švajčiarskej banke, minulý rok im takmer skrachovala Credit Suisse :)

