mirus, priznaj sa, ako často sleduješ RTVS??
mirus, priznaj sa, ako často sleduješ RTVS??
S RTVS sa už dávno mal urobiť poriadok, iba vyžiera štátny rozpočet a nie je žiadnym prínosom pre občanov Slovenska.
Kto z tých čo RTVS bránia vôbec pozerá RTVS?
Takže podľa teba je v poriadku že tv markiza mala rozhodnutie skôr, ako dotknuté strany?
Je v poriadku že niekto z US vynáša?
Keby sa to stalo PS, tak tu vyskakujete 5 metrov a robíte protesty v uliciach.
Verím že dnes Fiačan na tlačovke vysvetlí ako sa mohlo stať, že unikli informácie z US. Alebo to vysvetlí ako Kolíková, že "veď aj tak bolo rozhodnutie zverejnené" ??
Ak tu niekto rozdeľuje krajinu tak ste to vy šimečky, neviete sa zmieriť s prehrou vo voľbách a stále točíte o tom že SMER nikto na Slovensku nechce, len neviete vysvetliť prečo potom dostal vo voľbách viac hlasov ako PS.
Dragonet, päť hodín a ty si už tu?
Ty spĺňaš profil voliča PS a Šimečku:
- dôchodca, manuálny pracovník, nezamestnatný
- základné vzdelanie, učňovky
- vyšší vek, nižší mesačný príjem
Si buď dôchodca, alebo nezamestnaný. Skôr dôchodca, tí nevedia spať a vstávajú o piatej :)
Keďže ty si tu a neodišiel si, tak budeš buď dôchodca, manuálne pracujúci, alebo nezamestnaný. vzdelanie máš max. učňovku a dôchodkový vek.
Presne taká zostava chodila aj na progresívne protesty proti zrušeniu ŠP, pozri si zábery :))
Pár takých nezamestnaných tú vypisuje na podporu šimečkov celý deň, napr. dragonet :)
Ty si kolo demokracie neprešiel ani na 1000 km.
Alebo považuješ za demokratické to, že ak ťa odsúdia za to že si znásilnil susedovho syna, tak si pred tým ak ti bude doručené rozhodnutie o tom prečítajú všetci obyvatelia obce na obecnej nástenke?
Čo si to ty progresívne šteňa dovoľuješ?
No zbohom, zemeguľa sa prestala točiť :))
To "raz" bude keď vy šimečky vyhráte voľby a zostavíte vládu ?
dragonet, vieš čo je pre teba problém?
Že nahlasovať ťa môže aj neprihlásený, takže ten čo ho nahlásiš a bude zablokovaný nemôže písať príspevky, stále môže nahlasovať tvoje primitívne príspevky :)))
si nahlásený
f5n
si nahlásený
624
si nahlásený
"sah"
Ja teba idem nahlasovať za každý príspevok.
Čo myslíš, prečo je Jano Baťa zablovaný :)))))
Ja že pre zamestnávateľa je dôležité vzdelanie a prax, nie to či je niekto stará dievka.
A vieš ako zamestnávatelia ocenia staré dievky? Nehrozí aby im vypadávali z práce kvôli chorým deckám, alebo aby utekali domov variť večeru lenivým manželom :)
Ja ráno pred ôsmou pôjdem do práce, aby som robila na vajčákov ako si ty.
No vidíš a nezriadil :)
Valdis, ty si to ujasni, ja som reagovala na teba a že keby tu bol admin, tak tu nie si ty.
Príď do krčmy a začni tému Fico a zažiješ "občiansku vojnu" :)))
Majko Kočner uspel na súdnom dvore EU.
Asi bude aj súdny dvor EU skorumpovaný Ficom :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (
Odporúčame