Keby to tu riadil nejaký admin, tak si už zablokovaný.
Keby to tu riadil nejaký admin, tak si už zablokovaný.
Takže nemáš problém s tým aby bol rozpustený US, lebo aj tak to má pod palcom Fico :)
Keby nebolo Maka, tak nikto neberie úplatky. A na Slovensku by nebola korupcia.
Takže za všetko môže Mako a mal by za to niesť zodpovednosť :)
Faktom je že súkromná tv mala rozhodnutie US skôr ako dotknuté strany. .
Takže nech US vysvetľuje ako sa to stalo.
Už vám v bratislave stoja rázsochy, ktoré sľuboval edko, odpadlík od igorka testoviča matoviča???
V trepaní somarín ťa nikto neprekoná.
A Fico odkazuje progresívnej filcke, idi na ch****j
Teba kto platí?
Ja nepíšem komenty kvôli tomu aby som splnila nejakú kvótu. To píšu iba tí, čo sú za to platení.
pietro 77
Kto tu ide trestať národ za to, že ich nezvolil?
To nie šimečky behajú po Bruseli a žiadajú zastavenie eurofondov, lebo tak treba Slovákom, zle volili, nezaslúžia si nič.
Typické progresívne. Z US sa dostane výsledok pojednávania skôr k médiám ako k stranám ktoré podali žalobu, ale za to môže Fico :))
Pochybujem že si to dovolil bezvýznamný úradník.
To info išlo médiám priamo od sudcov.
Progresívne šímečky sú tie, ktoré sa nevedia zmieriť s prehrou vo voľbách.
Asi mi neodpovieš, tak to uvediem na správnu mieru:
SMER - 681 017
PS - 533 136
Tak o čom to vlastne točíš? Kto je tu dezolát, ktorý nevie stráviť že nevyhral voľby napriek tomu, že ste tu zvážali voličov vlakmi zadarmo.
Šimečky v záujme koho konajú?
Aby si bol objektívny, tak uveď koľo hlasov občanov majú šimečky.
Ako je Maďarsko izolované?
Šimečky o tom melú, tak by mohli dať príklad. Lebo Maďarsko je pozvané všade a nikto mu neubral hlasovacie právo, čoho sa napr. šimečky chceli vzdať.
Mal by byť návrh že členov US by mali voliť nie politici, ale právnici.
Určite majú nejakú "sudcovskú komoru". A za ich zlyhanie by ich mali mať právo aj odvolať.
Až potom by sa dalo povedať že je US apolitický.
Ono to skôr vyzerá že US rozhoduje podľa sympatií a najsympatickejšia je tv markiza, lebo jej sa s rozhodnutím zdôveril ako prvej.
O tom že rozhodujú aj profesionálne práve pre toto sú pochybnosti.
Ty choď kúpiť svoje babke, mamke, frajerke nejaký karafiát, zaslúžia si to.
Asi stále nefunguje fejsbuk, tak sa nevedia zvolať :))
Odporúčame