Všetko je podľa želania USA.
Napr. Kosovo nepotrebovalo na vyhlásenie samostatnosti referendum, stačí že ich uznalo USA a ich lokaji sa hneď k nim pripojili. Iné krajiny nemôžu vyhlásiť samostatnosť ani na základe referenda, lebo sa to nehodí USA.
Všetko je podľa želania USA.
Napr. Kosovo nepotrebovalo na vyhlásenie samostatnosti referendum, stačí že ich uznalo USA a ich lokaji sa hneď k nim pripojili. Iné krajiny nemôžu vyhlásiť samostatnosť ani na základe referenda, lebo sa to nehodí USA.
Degeš Igor potrebuje Lipšica aby ho chránil.
Veď Imrecze obvinil exministra a člena oľajna Mikulca z brania úplatkov. Iba Lipšic zabráni tomu, aby Mikulec nebol obvinený a nesedel v kolúznej väzbe.
Zjavne je najpálčivejší pre opozíciu, keď kvôli tomu je ochotná rokovať aj cez vianočné sviatky :)
Daj tie progresívne poplatky. Jáááj, či oni by stopli rodičovsky bonus a znížili dôchodky, lebo podľa nich ich majú naši dôchodcovia vysoké.
A nechcel náhodu aj degeš Igor zobrať na tých 500 eur za voľby peniaze bankám?
Kúpil si si toaletný papier a mal si košík pod pazuchu?
Akurát za tento košík ďakuj naj ministrovi financií, ktorému žena nezverí ani domáci účet.
A to sa im nepodarilo ani pomocou dosadeného špeci neprokurátora Lipšica a "elitných" čurillovcov,, :)
Ešte sú na vianočných trhoch.
A prídu spití do nemoty, tak možno zajtra keď sa preberú, tak budú písať že ich tam bolo 50 tisíc.
"Normálni" zaočkovanci už dávno protilátky nemajú na rozdiel od nenormálnych neočkovancov, ktorí po prekonaní majú pritilátky ako keby boli 3x zaočkovaní.
Ale "normálni" zaočkovanci veria, že ich chráni druhá alebo tretia dávka, ktorú dostali pred rokom a proti úplne inému kmeňu vírusu :))
Lebo je to tajtrlík ktorý kričí tak ako mu niekto káže a ešte Uršuľa nevydala rozkaz že je to nebezpečné.
Ako rátam, neprekonali 400 tis. v referende a Zuza ma rozhodnutie Ústavného súdu že vláde ktorá vzišla z demokratických volieb nemá právo odobrať moc ani 400 tis. "dezolátov", takže už vôbec tých 4000 tis. (ani 14 tis.).
Ústavný súd Zuze dal čierne na bielom že ľudia na to právo nemajú.
V referende sa vyjadrilo oveľa viac ľudí ako v trápnom proteste v Bratislave, tak neviem o čom to opozícia a novinári točia.
Ani ty neveríš že to bol ten, čo sa priznal.
Ktorý vrah si nepamätá ako vraždil a advokát poškodených (Lipšic) bude jeho rozporuplnú výpoveď vysvetľovať že chudák vrah bol v šoku?
Špeci neprokurátor sa bojí že Žužu začne hovoriť a že mu už nikto neuverí že mu hekli fejsbúúk a že to nebol on, čo sa vykecával s Žužu.
Ja som tam videla aj "odborníka" z čaputovlády Lájoša Zápacha.
Nevieš to stráviť?:
Je to poriadne fiasko, keď protest začal o 18:00, pri meškaní na Slovensku o 18:30 a v správach o 19:00 (tie nemeškajú) nemali redaktori čo ukázať :))
Tak potom vodné delo ako za Lipšica.
Podľa tých renomovaných agentúr mal Šimečka vyhrať voľby. :))
Asi ťa veľmi irituje keď nám potrebuješ o tej jeho nočnej službe referovať :)
Kde si bol keď sa ministrom financií stal bezdomovec degeš Igor, ktorý nemá účet, ani platobnú kartu.
Lipšic zaviedol 363-ku a teraz kváka že je to paragraf, aby sa Fico vyhol trestu.
Kvôli Lipšicovi sa menil zákon aby sa špec. prokurátorom mohol stať aj neprokurátor a keď on skonči v úrade, tak zas bude kvákať že je to zákon aby si Fico mohol do úradu ŠP dosadiť svojho človeka.
Odporúčame