To písala Nicholsonová z Bruselu, že ona si dá sveter navyše a Slováci sú rozmaznaní.
Pravdou však je, že ten čo býva na prízemí alebo na poslednom poschodí a krajné byty vykurujú tie prostredné. A tiež je mnoho takých čo idú do práce, alebo na dovolenku a vypnú kúrenie, ale dôchodca, či mamička na materskej ktorá je doma kúriť musí a tak vykuruje aj susedov.
Skôr nech si obyvatelia bytoviek dajú pozor na takých, čo napr. ide do obchodu alebo von a aj na pár hodín a vypne kúrenie, otvorí okno a vetrá a vetrá. Alebo pred odchodom do práce otvorí okno na poschodí a to je často ešte aj poobede otvorené.


