Igorko je celým svojím zjavom bezdomovec, ktorý nevlastní byt, ani účet v banke, napriek tomu že mesačne zarába tisíce. :))))
Igorko je celým svojím zjavom bezdomovec, ktorý nevlastní byt, ani účet v banke, napriek tomu že mesačne zarába tisíce. :))))
Možno bol aj punč zadarmo :)
Fico vyhral voľby a ty sa už konečne s tým zmier.
Keď sme my prežili vládu oľajňáka Igorka, tak aj ty musíš prežiť vládu Fica.
Len nech pekne si spomenú čo tliachali keď boli pri moci, že ulica (alebo ľud v referende) nemá čo meniť to, že niekoho voliči dosadili do vlády.
Tak ako sme my trpeli Igora a Edka, tak nech oni strpia Robka a Peťka :))
Naviac politik s nezákonne získanou bezpečnostnou previerkou a kvôli ktorému vtedajšia vláda menila zákon, aby ho dostala do kresla ŠP.
Vďaka Bohu že oľajňaci a spol. boli takí debili že im nedošlo že gen. prokurátor potrebuje bezpečnostnú previerku ktorú Daniellito nemal, inak by sme tu mali Lipšica ako gen. prokurátora a nikto by nepindal ak by sa zrušila špeciálna prokuratúra.
Inak, je hanba že špeciálnu prokuratúru vedie neprokurátor.
Šimečka od r. 2006 nevládol v kuse 12 rokov, sa zamysli prečo sa po vláde Radičovej vrátil a to s takými percentami, že nepotreboval koaličného partnera.
Nakoniec dôjdeš k záveru že za to že tu Fico vládne už štvrté volebné obdobie môžu neschopné opozičné strany.
Fico by mal Pavlínke Matovičovej poslať veľkú kyticu a poďakovať sa jej že má takého neschopného manžela.
Tie vlaky platili progresívne mimovládky, aby sem navozili voličov Šimečku.
A asi ich doteraz bolí hlava z toho, že sem navozili voličov Fica :)))))
Tebe sa píáčilo sedieť doma a chodiť všade z náhubkom.
Ale nie len tebe, mnohým sa doteraz páči sedieť doma na vajciach, lebo mome office.
Ani sa nedivím že im chce Fico zatrhnúť financovanie z 2% daní.
Sranda že progresívni dezoláti tliachajú o doprave zadarmo a pri tom ich voličov vozili na voľby železnice zadarmo a zaplatili to mimovládky, ktoré zjavne nemajú na čo iné dať peniaze.
Boli vlaky zadarmo, tak ako v prípade volieb do parlamentu?
Asi je načase zmeniť volebný systém.
Moc má Bratislava a nevie si zvoliť svojho zástupcu, ich prehlasovala chudoba.
Ty si také dilino, ty veríš že za Šimešku by z 23 detí chcelo v zahraničí študovať iba jedno. A to by bol klon Šimčku :))
Je, potrebujeme ušetriť každý cent a na zrušení ŠP sa ušetria milióny.
Danielkov plat dostanú dôchodcovia ako 13ty dôchodok a Pamela Záleská bude mať menej EUR pre podporu priateľky Moniky Tódovej, ale viac času, aby nerobila súdne prieťahy.
363 vymyslel Lipšic a keď sa začne používať, odrazu sa to Lipšicovi nepáci.
Zvolia si GP a potom sa im nepáči a vyhlasujú že si zvolili ficovho človeka.
Tak toto neviem či je komédia, alebo tragédia. Ale to svedčí o neschopností tých, čo toto napáchali.
Budeš posielať 3/4 platu na to, aby sa z Ukrajiny stala najmodernejšia, najkrajšia, najbohatšia a neviem aká naj krajina v EU
A čo sa píše v pokynoch oplotenej ambasády?
Nie, to tvrdil Igorko a Edko keď boli pri moci, že ich voliči zvolili a tak ich má každý na Slovensku strpieť vo vláde 4 roky.
Nevedia kde je sever a či budú mať v tom zahraničí prístup k internetu, lebo inak to neprežijú, čo by nebola pre Slovensko až taká katastrofa :)
A to už zabudli tí opoziční dezoláti že nemajú protestovať proti tým, ktorí boli väčšinou voličov zvolení do úradu?
Odporúčame