Najviac stresujú tí z bývalej vlády, že za mesiac Ficova vláda nenapravila to, čo oni za roky pokašľali.
Najnovšie že ešte nie sú zastropované ceny plynu. Ale už sa zabudlo že sa dávno hovorilo že Zuza dala voľby tak neskoro, že ďalšia vláda (a hoci by to bol aj Šimečka a PS) bude mať málo času urobiť nejaké opatrenia.
Zato čaputovláda na čele s Ódorom v tomto smere nič neurobila, iba vyhlasovala že pre Slovákov na nič nie sú peniaze lebo po Igorkovi a Edkovi prevzali štátnu kasu v katastrofálnom stave, ale Ukrajina dostane čo potrebuje.

