Rusom dosli rakety minulý rok v jeseni a bojujú lopatkami.
Rusom dosli rakety minulý rok v jeseni a bojujú lopatkami.
To ako keď Hamran poslal na Fica komando lebo robil počas covidu protest v aute.
Zato Boriska nezadržal že počas lockdownu vyvážal štetky vo vládnej limuzíne.
Slniečkám stále nedošlo že Fico sľub dodržal a vláda už nebude posielať zbrane na Ukrajinu?
To že budú súkromné firmy bolo každému jasné, len slniečkam nie.
Ale kedy sa ti rozjasní že ak by bolo vo vláde PS, tak na teba peniaze nie sú, ale Ukrajina dostane všetko čo si zažiada.
A začala už "jarná" protiofenzíva?
Iba dilina si myslia že "odlobodenie" mesta záleží od rozlohy. Ak napcháš do Čiernej nad Tisou 100 tisíc vojakov, tak ju budeš oslobodzovať 3 roky, ak bude Bratislavu brániť 100 vojakov, tak ju "oslobodíš" za 3 hodiny.
Janču, nehanbíš za za naše rómske osady?
Aj za Igorka Matoviča, ktorý zneužil Rómov aby sa dostal do parlamentu? Vraj 500 eur za voľby.
Vlastne Igorka tam dostala strana Pačivale roma.
Ti nebolo jasné či si za, alebo proti?
Keby tam bol Sulík, tak neprizná vinu a bude zapierať, zapierať a zapierať :)
Ešte daj niečo o splachovacích záchodoch.
Tak je pochopiteľné prečo museli prísť s rozprávkou "Ako Volodymyr obsadil Krym".
Počas "jarnej" ofenzívy tam už udatní ukrajinskí vojaci aj vlajku vztýčili. :)
Tak to rovno napíš že ťažíme z toho, čo tu spravili komunisti. ,
Doteraz sa lieči v nemocniciach ktoré postavili, chodí sa do škôl ktoré postavili, stále stoja mosty ktoré postavili, aj paneláky ktoré kupuješ na úver a splácaš do dôchodku postavili komunisti.
Ukrajinci tam nezomierajú?
A platí že pokiaľ budú mať čím bojovať, tak aj budú zomierať.
Ale to už niekto z vlády povedal, že súkromné firmy môžu ďalej zarábať na zabíjaní Ukrajincov.
A aká bola sledovanosť?
A netreba zabudnúť na Zuzu, ktorá zmarila referendum a tak nechala mesiace vládnuť neschopného Hegera a aj Ódora, keďže po jeho vláde tiež žiadne výsledky nevidieť.
Preto nám Európska komisia odhaduje na roky 2023 až 2025 najhoršie deficity v celej Európskej únii. Môže za to správanie predchádzajúcej vlády.
......................................
A ktorej? Igorkovej, či čaputovlády na čele s Ódorom?
Najskôr oboch, takže opraviť, môžu za to predchádzajúce dve vlády.
Alebo navrhnúť blbosť ako Igorko, že 500 EUR za voľby :)
Takto sme dopadli po vláde "najlepšieho" ministra financií Igorka Matoviča, ktorého vláda nekradla?
Žiadna "jednota Západu" nie je.
A teraz EU a NATO rovnako chce, aby sme dávali nemalé peniaze z rozpočtu na zbrojenie.
Odporúčame