Možno tak na panbožkovu kravičku a veria že sa aj dve kravičky vedia rozmnožovať.
Možno tak na panbožkovu kravičku a veria že sa aj dve kravičky vedia rozmnožovať.
Progresívci veria na Panbožka?
Zajtra sa dočítame že aj Hamran je chránený udavač a tak sa musí vrátiť do kresla policajného prezidenta.
A pozajtra bude chránený udavač Lajoš Ódor a bude opäť premiér.
Ak si myslíš že v Michalovcia sa rodia dementi, tak na východ od Michaloviec sa rodí čo?
Aby si sa zorientoval, na východ od Michaloviec je tvoja milovaná ukrajina.
Upresni či máš niečo proti jeho veku, alebo Michalovciam.
Len pre vysvetlenie, Michalovce sú na skok od tvojej milovanej Ukrajiny. Ak miluješ Ukrajinu, musíš aj Michalovce :)
Je také právoplatné ako rozhodnutie, že Branko je zabetónovaný vo funkcii viceprezidenta.
Média majú od rána orgazmus jeden za druhým, ale rozhodnutie bratislavského súdu nie je definitívne.
Dlugošovú zvolili poslanci Národnej rady SR na pozíciu predsedníčky ÚOOPČ vo februári 2021.
Pre debilov:
Vláda oľajna na čele s Igorkom Psychotestovičom prevzala moc na Slovenskou 21. marca 2020.
Keby si netrepal blbosti.
Vláda SMERu skončila 21. marca 2020 a Úrad na ochranu oznamovateľov vznikol 1. septembra 2021.
Ten by nechal Branka robiť viceprezidenta a poveril by ho riadením čistoty podláh :)
Je na policajnom prezidentovi akými úlohami poverí svojho podriadeného.
Romanu Tabak dostal do politiky oľajňák Igorko Psychopatovič, najnovšie strana "Hanba Slovenska".
Romanu by mali dať na to pripravované ministerstvo turizmu, by našu krajinu určite spropagovala.
Briti by sa už nechodili kúpať iba do bratislavských fontán, ale rovno do tatranských potokov.
A treba zdvihnúť výšku pokút, nech na tom TANAP zarobí :)
Ja predpokladám že najprv musia Eštokovi vysloviť dôveru a potom ho môžu odvolávať :)
Hlavne sa smejeme že idú odvolať niekoho, komu ešte nebola vyslovená dôvera :)
Takto sa to robí, nech všetci vidia ako sa dá vo funkcii zabetónovať na neurčito.
Stačí že osoba bude vyhlásená za "chráneného oznamovateľa" a bud v úrade celú večnosť.
Mohol by si to hodiť Hamran, "slušná ulica" by mala druhého Kuciaka.
O tom ukradnutom cente dôkazy nie sú, ale sú dôkazy že manipulovali výpovede a chceli vyhodiť auto so Santusovou.
Zjavne sa stali "chránenými ufavačmi" keď bolo jasné že PS nezostaví vládu.
Súdy by sa mali pozrieť či bolo oprávnené im priznať štatút "chránený oznamovateľ" Doteraz nikto nevie prečo ho dostal ten neodvolateľný zástupca policajného prezidenta, koho vlastne oznámil aby sa z neho stalo chránené zviera?
lEšte nech Lipšica spravia "chráneného oznamovateľa" a bude doživotný špeciálny neprokurátor.
Bol by pokoj keby progresívci nevystrájali.
Ešte pred pár týždňami chcel Šimečka šukať s Eštokom.
Už Arabi presúvajú svoje doláre z bánk v krajinách G7 a európskych krajín do bezpečnejších krajín.
Kto riskuje že mu niekto zoberie majetok lebo sa tak rozhodne USA a jeho tajtrlíci?
Odporúčame