Vojaci nemajú rozprávať ale bojovať.
A zomierať za záujmy Zelenského a USA.
Vojaci nemajú rozprávať ale bojovať.
A zomierať za záujmy Zelenského a USA.
Ty ši co nepochopil,
reforma súdnictva, Uršuľa nám na to sľúbila eurá :)
Šak my sme spokojné, to opozícia pení.
Je to rovnaké rozhodnutie, ako keby niekto podal žalobu na súd že si mu dĺžny 500 000 EUR.
Súd vydá rozhodnutie že mu to máš do 14 dní zaplatiť, alebo môžeš podať odpor.
Jednoducho administratívny postup, súd nezisťuje čo je pravda, to sa bude zisťovať ak sa odvoláš.
Šimečka by si mal u Lipšica vybaviť status "chráneného udavača" a potom by sa mal domáhať v Bruseli funkcie europoslanca, by ho poslali rovno na psychiatriu.
Tento zákon je idiotizmus ktorý mohol vymyslieť iba niekto z oľajna.
Takže ak by tento zákon platil za doby najväčšieho korupčníka Imreczeho, tak po tom ako by sa stal "chráneným udavačom" by ho nikto nemohol pozbaviť funkcie prezidenta finančnej správy.
Amatér ako ty považuje rozhodnutie prvostupňového súdu za definitívne.
Po tebe určite nikto rodičovský dôchodok neodstal, tak sa ukľudni.
oľqjnovolič, v 1968 ťa okupovali Ukrajinci, terajší starosta Kijiva Kličko ako decko žil v Československu pár rokov aj so svojim okupantským oteckom.
Medveď je malé, milé, huňatučké zvieratko, ak ho stretneš v lese, tak sa k nemu treba pritúliť a odfotiť, si práve stretol najväčšieho plyšáka. Malé treba domov dekám zobrať, nech sa pohrajú :)
Veľmi dobre to zvláda, média a ty nezvládate momentálnu situáciu, nedošlo vám že to rozhodnutie nie je definitívne a Branko sa síce môže vrátiť do kresla "viceprezidenta", ale jeho pracovnou náplňou môže byť to, že bude dozerať na správnu teplotu kávy a čí upratovačka umyla podlahu.
Víceprezident má iba také kompetencie, aké mu policajný prezident určí.
Treba sa ich opýtať prečo tak expresne nerozhodujú v prípade bežných Slovákov.
Aj mňa by zaujímalo kedy Fico nazval Slovákov dezolátmi.
Prípadne opicami.
Im dvom by mali vydať doklady utečencov a poslať ich zo Slovenska, je jedno či na východ, alebo na západ, hlavne že by tu nesmrdeli.
Lipšic je debil.
Vymyslel 363-ku a nemyslel, že sa to raz obráti proti nemu.
Tak to dopadne aj s tým úradom chráneného oznamovateľa, raz sa to otočí proti nemu.
Fico sa stane chráneným oznamovateľom a nikto ho nebude môcť zbaviť funkcie premiéra :)
Stanko, ty budeš zúfalý keď sa chráneným oznamovateľom stane Fico a bude doživotným premiérom. :)
Akože by bolo v poriadku že nemôžeš niekoho prepustiť z práce, ale že ho nemôžeš zbaviť funkcie?
Že tento úrad neexistoal skôr, Imzecze by bol doteraz prezidentom Finančnej správy.
Jasné, večierka, ráno treba skoro vstávať, ide sa robiť na progresívnych povaľačov.
Odporúčame