V prvom rade by mala vysvetliť prečo ako slovenská politička si kupuje dom v inom štáte.
Automaticky by takí politici nemali mať právo zastupovať záujmy Slovenska, veď tu neplánujú žiť.
V prvom rade by mala vysvetliť prečo ako slovenská politička si kupuje dom v inom štáte.
Automaticky by takí politici nemali mať právo zastupovať záujmy Slovenska, veď tu neplánujú žiť.
Tak prečo tu rozdávaš rozumy?
Nechaj to na voličov, sú svojprávni.
A aj neúčasť je postoj, to vyhlasuje progresívna Zuza.
Ona nerozumie ani sebe samej.
Sa nevie rozhodnúť či je potrebné voliť, alebo aj nevoliť je vyjadrenie.
USAna Čapútová teraz vyzýva aby šli voliči voliť.
Ale v prípade referenda vyhlasovala že "Aj neúčasťou možno vyjadriť postoj".
Mám dojem že voliči oľajna a ich koaličných partnerov trpia demenciou ak ich chcú opäť voliť.
Tá odmietla ruský Sputnik V, takže by si jej mal fandiť.
Narozdiel od Igorka, ktorý ju za to pomaly upálil a šiel za Orbánom aby mu vystavil certifikát na vakcínu.
Alebo ak budú mať so sebou volebný lístok smeru, to by znamenalo že ho nevhodili do urny :)
Tí ktorí odfotia lístok PS budú mať lístok zadarmo :))
Na STV iba Fico, Šimečka a Pelle, idem sa radšej inšpirovať reprízou včerajšej diskusie na jojke.
Ja viem koho voliť nebudem. :)
USAna Čapútová teraz vyzýva aby šli voliči voliť.
Ale v prípade referenda vyhlasovala že "Aj neúčasťou možno vyjadriť postoj".
USAna Čapútová teraz vyzýva aby šli voliči voliť.
Ale v prípade referenda vyhlasovala že "Aj neúčasťou možno vyjadriť postoj".
Falošná Zuza vyzýva aby voliči šli voliť.
Ale v prípade referenda Zuza vyhlasovala že "Aj neúčasťou možno vyjadriť postoj".
A vôbec si nectia rodičov a starých rodičov.
A PS im tlačí do hlavy že by mali ich rodičia a starí rodičia voliť tak, aby sa tie zdegenerované decká mali dobre.
Ak by chceli voliť tak aby sa mali dobre (rodičia a starí rodičia), tak ich treba ukameňovať, lebo čo si dovoľujú myslieť na seba. To je také progresívne, dať sa vydržiavať rodičmi až do ich smrti.
dnes na stv má byť posledná predvolebná debata, idem kuknúť koho určite nevoliť. :)
Podľa ich sociálneho a ekonomického “experta” Hellebrandta treba na financovanie sociálnych služieb využiť peniaze určené na dôchodky, lebo tie sú vraj na Slovensku v rámci EÚ nadpriemerné.
Máš pravdu, nebol to Šimečka, bol to PS ekonomický expert Tomáša Hellebrandt.
Ale je to to isté ako keby to povedal Šimečka.
My vnímame realitu na Slovensku, ty si úplne mimo.
A pod zadkom leninové spisy, lebo detské stoličky vtedy neexistovali :))
Odporúčame