rozmýšľať čo vypisuješ
rozmýšľať čo vypisuješ
Československo vzniklo na pôde Nemecka.
Rozhodlo sa o tom na Postupimskej konferencii. Rozhodli o tom vtedajší americký prezident Harry Truman a britský premiér Winston Churchill.
Jááááj, tak aj Briti budú slovanský národ, lebo tam študoval tvoj veľký vzor Šimečka.
Aspoň malá útecha pre takých ako ty.
Aj keď čo sa týka morálky, tak poniektorým politikom, ako napr. poľský premiér, už lezie Volodymyr poriadne na nervy. A nie len jemu, aj britský minister obrany, aj USAci už Volodymyrovi vyčítali že sa správa nadradene a zabúda byť vďačný.
Od kedy sú USAci slovanský národ?
Aj pre naše média sa vyjadrujú sami bývalí generáli, policajti, vyšetrovatelia, napr. generál Macko a berieš ho vážne :)
Jano43, ty nebudeš náš nezvestný Báťa Jano?
Či ten už bojuje na Ukrajine?
Prestanú počúvať USA.
Nakoniec, nevieme kto bude prezidentom USA o 10-15 rokov.
Zmluvy sa však musia plniť :)
Prečo by mali opustiť Krym pred jeho oslobodením?
Nemala by Ukrajina žiadať aby Krym opustili Rusi?
Čo hrozí Ukrajincom po oslobodení?
Zjavne tu ide iba o triedenie obyvateľov Krymu, že kto je na ktorej strane.
Poliaci o chvíľu prestanú počúvať aj USA.
Poliaci sa začali nebezpečne vyzbrojovať. Vysvetľujú to "lebo Rusko", ale bude to tým, že chcú mať moc nad celou Európou.
Myslím že sa nechcú pripraviť na Rusko, ale na vstup Ukrajiny do EU a NATO.
Ukrajina ak by náhodou vyhrala nad Rusmi, tak bude nebezpečná pre EU a NATO. Získa neskutočné sebavedomie a bude chcieť riadiť tieto organizácie.
Kočner bol šéfom Sulíka.
Ten k nemu chodil na raňajky, aj sa radil o voľbe generálneho prokurátora.
Skús aj rozmýšľať, prečo cez Sulíka vybavoval Kočner kto bude generálny prokurátor?
Nemala sa pravda opýtať na názor právnika, nie politológa?
Politológ Radoslav Štefančík z Ekonomickej univerzity v Bratislave sa vyzná v právnych otázkach. :)
A čo tí čo bývajú 100 km od mesta?
Si myslíš že každý býva v meste? Ľudia potrebujú dochádzať za prácou, lekárom, úradmi, často aj nákupmi.
Ty asi žiješ v svojej mestskej bubline a nemáš šajnu o tom, čo sa deje za hranicami tej tvojej bubliny.
Opýtaj sa Zuzy alebo Eda, oni o tom stále točia.
Keď nie sú pre západ zaujímavé, prečo potom vyčítajú Rusku tieto kroky?
Ťažké chvíle zažíval Volodymyr.
Žiadal vylúčenie Ruska z OSN, ani sa o jeho žiadosti nerokovalo.
Dostal poriadnu hubovú polievku od poľského premiéra.
USAcky kongres odmietol aby im tam šiel kázať.
Američania uverejnili info že raketu v Kosťantynivke odpálili Ukrajinci, ďalšia facka pre Volodymyra.
Myslím že na samite OSN bolo úspešnejšie Rusko ako Ukrajina.
Problém bude v tom, že Edko, Zuza aj Uršuľa sa chceli odstrihnúť, nie že ich niekto odstrihne :)
Tliachali jedno cez druhé, len aby sa zapáčili.
Ten článok bol v pravde, rovnako ako tento teraz.
Odporúčame