Igorkovou prioritou bolo zavrieť Fica a nepodarilo sa mu to za 3,5 r.
Tak je to aj s PS.
Vraj "naštartovanie" ekonomiky, ale už nepovedia ako si to predstavujú.
Kvalitné nemocnice (až 3), ale už teraz hlásajú že na to jedno volebné obdobie nestačí, tak o 4 roky tu nič nebude, ani plány.
Zmena spoločenskej atmosféry na Slovensku je pre nich akceptovanie LGBTI.
A tú rozprávku nech rozpráva Šimečka svojim deťom že aby ľudia neodchádzali. Odchádzali, odchádzajú a odchádzať budú. Lebo kto má peniaze, ako napr. Šimečka, tak si pôjde študovať do zahraničia. Oxfort tu nebudeme mať nikdy, to si treba priznať.


