Hádam ukrajinské výrobky dobre označia, aby sme vedeli čo nekupovať.
A to chce Bidet poslať Ukrajincom aj muníciu s ochudobneným uránom a potom nám tu bude Uršuľa tlačiť ukrajinský sajrajt.
Hádam ukrajinské výrobky dobre označia, aby sme vedeli čo nekupovať.
A to chce Bidet poslať Ukrajincom aj muníciu s ochudobneným uránom a potom nám tu bude Uršuľa tlačiť ukrajinský sajrajt.
Zuza tam išla z povinnosti, nie z toho žeby bola veriaca.
To by nebola rozvedená a nežila nadivoko s tým kto sa jej pritrafí.
Myslíš tých, čo získali vzdelanie ako naša "vyškrtnutá právnička" ?
Možno dopadnú tak ako riadne voľby a potom porozmýšľaj ako dopadneš ty.
Tak potom je zaujímavé že v internetových prieskumoch PS nevyhráva.
Jurínovú na tých plagátikoch oľajna teda poriadne vyretušovali.
Príspevok hodný idiota ako je Igorko Matovič a ty.
Na stanici kde pracoval malo chýbať veľké množstvo diazepamu, ktoré bolo použité aj v prípade mladej študentky ...........
Takže koľko tých dievčat bolo? Lebo zjavne chýbalo viac ako to, čo bolo použité pri tejto dievčine.
Identitu obete prezradila hneď.
Ja verím že sa do parlamentu nedostane ani Kollár.
Sklamal voličov, oblboval ich nájomnými bytmi a nepostavil ani jeden.
Kiska sa bojí že skončí v base.
Keď niekto ide provokovať, tak občas dostane cez hubu.
Ale Matel pišťal jak baba ááááááu, ááááááu, baby sa nebijú. Teda, ak sa nebijú medzi sebou ako Cigániková s Tabak :)
Matel je arogantná sviňa.
Už len to že sa dotrepal s autom na chodník je dôkaz že si myslí že môže všetko.
Takže až 30 ich išlo pozorovať.
Neboli to turisti, ktorí si zaplatili výlet aby na vlastné oči videli vojnu?
Žalobu môžeš podať kedy sa ti zachce, rozhodujúce je, či ju súd prijme, alebo odmietne ako neopodstatnenú a vôbec sa ňou nebude zaoberať.
Uvidíme ako ufňukaná Žužika dopadne s tou jej žalobou.
Nevadí, Glück sa tak zviditeľnil, že má šancu dostať sa do parlamentu.
:)
Kali by mal Igormka zažalovať z pokusu o rozkopanie vajec a tým aj z pokusu o zabitie jeho budúcich detí :))
Bolo to Igorkovo auto?
Za čo si ho kúpil, keď mal posledné 3 roky príjem 0??
Keď stretneš na Slovensku Ukrajinca, opýtaj sa ho prečo nebojuje za svoj štát.
Ešte jedna vec ma tam zaujala, že Igorko tam bol sám, Jurínová ako líderka oľajna kde bola?
Doma sa hanbila za vyčíňanie 150-tky jej kandidátky?
Odporúčame