Matel si zaistil neúčasť v parlamente.
Doteraz vyvádzal iba v parlamente, teraz začína aj v uliciach.
Matel si zaistil neúčasť v parlamente.
Doteraz vyvádzal iba v parlamente, teraz začína aj v uliciach.
ááááúúúúú, áááúúúúú
No ako baba kvičal ten šašo :))
Sa mi to páčilo:
ty šašo, ty šašo, daj sa liečiť psychicky, ty šašo :))
Som to kvôli práci nesledovala, ale hneď mám krajší večer.
A stačí na to tak málo, Igorko dostal cez držku :)
Vy ste sa predviedli na "slušnej" ulici.
Toľko nenávisti koľko ste tam predviedli sa nedokázalo nikomu predviesť za 30 rokov.
Žužika nech sa zamyslí sama nad sebou a aj nad dôvodom prečo nechce opäť kandidovať.
Lebo vie, že ju národ nenávidí a opäť by ju volila iba malá skupina voličov.
A Igor je čo?
Idiot a plagiátor?
Takže ten sa podľa teba mlátiť môže.
Tebe ešte nedošlo že Igorko je stratená existencia a niekto, kto patrí na psychiatriu ??
Ten Igorko je ako bábovka, stále ááááááuuuu, ááááááuuuuuu
Žužika by už mala skončiť a zašiť sa v Pezinku.
Zíde z očí, zíde z mysle.
Už včera bolo neskoro, ten človek mal byť na psychiatrii už pred 3,5 rokmi.
Tak potom aj Matel, ten prvý kopol Kaliho.
Keď zavreli Česi a Rakúšania tak boli normálni?
Nie je to prvá "predvolebná" facka ktorú Matel dostal.
Už dostal aj na Východe.
Uveď ako konkrétne tebe smeráci ublížili.
Bolo to lebo ju nazval "Anča"
Vysvetlenie Belousovej:
"Mám svoje meno, priezvisko a nie som pre nikoho, ani pre pána Matoviča, nejaký hej-počkaj. Ak je toto nová kultúra, ktorú zavádzajú do parlamentu, tak ja mám zase metódy nie až také nové na to, aby som vysvetlila, že k dáme sa má muž správať slušne. Ja sa nedám urážať," vyhlásila.
Borisko facká ženy a politológ Štefančík z toho nerobil takú tragédiu, ako keď sa pobili dvaja chlapi.
Aj keď Igorko nie je chlap, je to bábovka, ktorá plačká na tlačovkách a aj po tom čo dostal do nosa sa pomaly rozplačkal. :)
Prvá osoba ktorá vyfackala Igorka bola Anna Belousová. :))
Moja logika je taká ako tvoja.
Používať slovník nejakého národa alebo skupiny ešte neznamená že si sa stal ich členom.
Prvý začal psychopat Matel, kopol Kaliho.
Až potom dostal po papuli a nie od Kaliho.
Matel robil výtržnosti.
To ako keby si sa ty ženil a príde bývalý tvojej nastávajúcej a začne počas obradu vykrikovať pred kostolom.
Ty to zjavne začneš vysvetľovať hosťom že nič neporušil a môže prekričať aj farárka.
Odporúčame