Lenže takto zlikvidujú našich poľnohospodárov a potom nič z našej pšenice nekúpiš.
Stále však platí že ukrajinská pšenica nespĺňa normy EU, takže ak naši poľnohospodári musia plniť normy EU, tak by mali aj ukrajinskí ak chcú predávať v krajinách EU.
Tiež tá ukrajinská mala končiť v Afrike aby tam nepomreli od hladu, ty s Uršuľou chcete aby pomreli?


