Šimčka na tlačovke:
otázka: v predvolebných dôverihodnosti vedie Fico
Šimečka: my sa prieskumami neriadime (jedine ak sme na prvom mieste, ako v tých predvolebných)
:)))
Šimčka na tlačovke:
otázka: v predvolebných dôverihodnosti vedie Fico
Šimečka: my sa prieskumami neriadime (jedine ak sme na prvom mieste, ako v tých predvolebných)
:)))
Za vlády Plg. Igora Matoviča sa vo väzení vykonávali tresty smrti aj bez súdu, napriek tomu, že u nás trest smrti nemáme.
Šimečka na tlačovke:
- nebudeme útočiť na žiadnu stranu (len na SMER)
- nebudeme sa vymedzovať voči žiadnej strane (iba voči SMERu)
- odpolitizujeme SIS a GP (ŠP a políciu už nie, tam sú naši ľudia)
- partnerstvá pre všetkých (ale vieme že nemusí byť splnené všetko čo nasľubujeme v kampani)
- vieme si predstaviť koalíciu s KDH (takže LGBTI+, vodíme vás za nos)
"ZREJME" :))
Aj novinári, každý deň je v médiách a stále ospevovaný ako záchrana pre Slovensko.
Šimečka by mohol upresniť kde tie nemocnice chce postaviť a že čo chce urobiť pre chudobné regióny.
Zase "lebo Fico".
Matelko s tým vyhral voľby, pochybujem že ľudia sú aj ďalej takí hlúpi aby to na nich zabralo aj druhýkrát.
Krivoj Rog nič?
Inokedy média vyplakávajú že bolo bombardované rodisko Zelenského, dnes ticho, ale podľa info avia pro tam bolo zbombardované letisko aj sklad zbraní.
Za čias Brežneva i Gorbačova bol Krivoj Rog považovaný za hlavné mesto narkomafie v celom Sovietskom zväze.
O Krivom Rohu nič?
To ako keby si opísal ranný režim Baťu Jana:
06:00 - budíček
06:01 - vypišať sa, ďalšia hygiena sa vypúšťa, načo, aj tak nikde nechodí
06:02 - naštartovať PC a otvoriť online diskusiu o Ukrajine
07:00 - pozrie či nedostal nový manuál, ak nie, kopíruje staré príspevky
08:00 - raňajky (ak mu mamka pripraví)
08:05 - diskusia o Ukrajine
12:00 - obed
12:30 - diskusia o Ukrajine
13:00 - práve zdolal fľašu ruskej vodky a teší sa ako to tým Rusom ukázal
14:00 - fľaša ruskej vodky zdolala jeho, zaspal
19:00 - Jančo sa zobudil
19:01 - diskusia o Ukrajine
22:00 - janča zdolala druhá fľaša ruskej vodky
02:00 - (už ďalší deň) - jančo sa prebral, naštartuje PC a pokračuje v diskusii
Všetky rozmaznané detičky smradľavých papalášov žijú a študujú v zahraničí, aj detičky tých našich.
Francúzi mali za prezidenta Nicolasa Sarkozyho.
Inak, kto ešte pamätá Stalina? Od jeho úmrtia uplynulo 70 rokov.
Spomínajú však na komunizmus, vtedy tam boli pre mnohých zlaté časy keď sa budovali nové mestá všade kde sa našlo zlato, diamanty a iné drahé kovy, v tých mestách bola často pre bežného Rusa vyššia životná úroveň ako v Moskve.
Rovnako to boli média ktoré tu vypisovali že nemáme počas covidu chodiť k lekárovi, lebo nakazím chudákov lekárov, propagovali šialené nápady už nebožtíka Krčméryho, Jarčušku, Matoviča, Krančího, aj hlavnej "odborníčky" na pediatriu Prokopovej.
Lekári 1,5 roka poriadne neordinovali a teraz sa im už ani nechce, chcú iba vyššie platy a v tom je celý problém.
USA v noci bombardovali v Sýrii.
Každý most, cesta, železnica, letisko sú využívané aj armádou. Alebo myslíš že ukrajinské zbrane sa teleportujú?
Ak SMER priviedol zdravotníctvo do krachu, tak matovičo-hegerva vláda tento krach dokončila.
Stále omieľaš "lebo Fico".
Fico tu vládol 12 rokov s prestávkami, kto tu vládol zvyšných 21 rokov a neurobil nič?
PS má aký program na záchranu zdravotníctva?
Smiešne je tiež ak tu ide oľajno II odrazu zachraňovať zdravotníctvo, ale 3,5 roka vo vláde neurobili nič, ak nerátam že zdvihli platy lekárom v nemocniciach v presvedčení, že sa tu vrátia davy lekárov.
Edkova vláda sa rok vôbec nestarala o Slovensko, kade chodiť, tak mlel iba o Ukrajine.
Aj pre Zuzu bola priorita koho vymenuje do čaputovlády to, aký má postoj k Ukrajine.
A prvé čo čaputovláda vyhlásilo bolo že nemá na pomoc Slovákom, ale Ukrajina dostane všetko čo potrebuje. V tomto budú niektoré strany pokračovať aj po voľbách v prípade, ak by sa dostali do vlády.
Možno sme nemali dodávať zbrane Ukrajincom a bolo by tiež po vojne.
Trestné činy páchajú aj Ukrajinci, aj Slováci, aj američania, ani v tomto prípade nie je isté že to bol Rus.
V bratislavskom internáte ukrajinský študent zabil ukrajinskú študentku.
Osviež si pamäť a hlavne vysvetli prečo si vtedy nevypisoval že by mali ísť všetci Ukrajinci domov, lebo tu vraždia.
Odporúčame