Ty si rovnaký ako ten údajne rus, ty by si tiež vraždil.
Ty si rovnaký ako ten údajne rus, ty by si tiež vraždil.
Tebe by zjavne nevadilo ak by ti dieťa zmlátil Ukrajinec, vadilo by ti iba ak by to bol Rus.
Máš dvojaký meter.
A pri tom to kľudne mohol byť aj Slovák, ktorý sa k deťom ozval rusky.
Je tam že "údajne", ale ty tu už vynášaš súdy. Ale nevadia ti Ukrajinci, ktorí mlátia Slovákov.
Ani ten si nezvládol.
Ty si tiež doteraz nerozoznal Rusa od Ukrajinca.
Takže rus čo zraní dieťa je barbar, nór čo postrieľa deti je podľa teba OK.
Rovnako to mohol byť Slovák, Poliak, Čech, ktorý samozrejme nevie ukrajinsky, ale vie niečo rusky, tak decká oslovil ruštinou.
Mohol to byť prisťahovalec ako tie ukrajinské decká a bol naštvaný že nemá rovnaké práva ako Ukrajinci.
Ti pripomeniem Breivika.
Ten rovno šiel strieľať a zabil 77 ľudí, väčšinou deti. Nóri musia byť neskutočne barbarský národ.
historicky vtipné je to, ako tí "dodávatelia zbraní pre Rusko" neustáli pochod na Rusko, keď boli napoleonské vojská porazené a nepomohli im ani tie ich zlepšené pušky, porazila ich ruská zima.
Zamrzli im zbrane, zamrzli im kone, zamrzli aj vojaci, ktorí sa nevedeli vyzbrojiť a obliecť do ruskej zimy.
Stanko, práve o to ide, že agentúry robia prieskumy podľa toho, kto si ich zaplatí.
Jedna sprostá bola Remišová a druhá sprostejšia Cigániková.
Tá druhá sprostejšia asi išla čakať Geissenovcov na letisko.
Až takí mladí neboli, na konci vojny mali vek 24, 20, 23 rokov.
Patrili k Hlinkovej mládeži, spolupracovali s nemeckými spravodajskými zložkami.
To že bojovali proti komunizmu nevylučuje že boli fašisti.
Dubačová nič neurobila pre Slovensko, tak fakt neviem za čo ju ocenili.
Ak jej chceli udeliť nejakú cenu, tak mohli na filmovom festivale.
Neuznávajú slovenskú ústavu, dnes nepovažovali za potrebné to nejako osláviť.
Oni zrejme uznávajú iba tie ukrajinské.
Markiza chodí do jednotlivých okresov a robí prieskum, ani v jednom zatiaľ nebolo PS na prvých miestach, tak neviem odkiaľ im berú % prieskumné agentúry.
Jediný kto je z PS prezentovaný je Šimečka.
V dennikun pracuje otec Šimečku.
V predošlých voľbách malo PS tiež vysoké preferencie a nakoniec sa nedostali do parlamentu.
"Režisérka" doteraz spala ako Šípková Ruženka, od r. 2014 sa o Ukrajinu nezaujímala, až teraz precitla, ju princ Volodymyr prebudil svojim bozkom.
"Kvietok" je taká Cigániková, ktorá pre niekoho iného ešte nikdy nič neurobila, ktorá vítala na letisku Geissenovcov, ktorá sa fotila so stiahnutými gaťkami, ale sa jej nepáčilo že bol ocenený niekto, kto robí 30 rokov charitu.
Ak by to bola cena Borisa Kollára, tak by som sa čudovala že ju prevzal, ale je to cena Jozefa Miloslava Hurbana a Kollár ju iba odovzdával.
V ďakovnom prejave kňaz Marián Kuffa ocenil odvahu Borisa Kollára že mu to ocenenie dal.
Odporúčame