Verím že dopadnú tak ako v predošlých voľbách, veľký favorit a nemal ani 7% .
Verím že dopadnú tak ako v predošlých voľbách, veľký favorit a nemal ani 7% .
Ako si sa smial keď v posledných voľbách sa favorit PS ani nedostali do parlamentu??
Kandidatúru oznámil aj Ján Kubiš.
Média ho však nepropagujú, vedia že je najväčším kandidátom Korčoka.
Kde sa dvaja bijú, tam tretí vyhráva, takže premiérom bude Fico :)
S veľkou pravdepodobnosťou nebude, dopadne tak ako Truban.
Tak akurát v tvojej fantázii.
Myslíš že voliči zabudli že Korčok bol členom matelkovej a hegerovej vlády a že v tom čase akurát osieral Slovensko a Slovensko bolo u neho na druhej koľaji?
Chápem, takže plešatá opica sa cíti neohrozená :))
Zátvorka je ( )
:) je emodži
Ten ukrajinský najskôr kvôli tomu, že "jarná" protiofenzíva nedosiahla očakávané výsledky.
Alebo sa Volodymyr bojí o svoj život.
Britský odchádza lebo povedal aby Ukrajina bola vďačnejšia za vojenskú podporu Západu a nesprávala sa k spojencom ako k americkému internetovému predajcovi Amazon.
Podľa niektorých ako Jano Baťa Ukrajinci majú aj na lazoch, teda skôr "stepiach" splachovací záchod. :)
Ďalší so sebou nosia pas pre prípad, ak by museli urýchlene utekať.
Darujme im Naďa, aj Žužiku a Lajoša, aj Edka, aj Káčera, aj Korčok sa môže uchádzať o miesto prezidenta Ukrajiny, veď na jedinej krajine na ktorej im záleží a pre ktorú by aj život položili je Ukrajina.
Jej jediný let bude let kozmickou rýchlosťou z Grasalkovičovho paláca do Pezinka.
Tvrdia britskí agenti.
Tí toho už natliachali, napr. v marci 2022 mal byť Putin už mŕtvy a vystupoval namiesto neho dvojník :)
Treba živiť nádej do posledného Ukrajinca.
Hádam pôjdu pomôcť aj tí, čo tu vypisujú že Ukrajinci bojujú aj za nás, ako napr. Jano Baťa, HejBabaRyba, nummi, clánok, atď.
Je načase, aby šli bojovať sami za seba.
Ak by stratili iba 5 tankov, tak nepotrebujú ďalšie.
K tým tankom treba aj posádku, traktorista nepresadne do tanku a nezačne ho riadiť ako traktor.
Hlavne to znamená že Ukrajina má obrovské straty, ktoré potrebuje nahradiť.
Alebo tie očakávania NATO boli že Ukrajinci už nebudú existovať, oni však prekonali ich očakávania :)
Odporúčame