Neboj, tvoje milované PS tu navozí emigrantov.
Neboj, tvoje milované PS tu navozí emigrantov.
Kyjevská Rus zanikla v r. 1240, lebo sa jej panovníci nevmestili do kože, delili si Kyjevskú rus a bojovali a zabíjali sa medzi sebou.
Jednoducho sa rozpadla a zanikla.
Hlavne platí že pápež je hlavou všetkých katolíkov.
Alebo Ukrajina si myslí že prikáže pápežovi aby ruských katolíkov exkomunikoval z cirkvi, lebo oni ich nenávidia?
Ukrajinci sú tiež "deťmi veľkého Ruska, významných svätcov a kráľov, Petra Veľkého a Kataríny II.
Veď sa tam stáročia miešali a sťahovali medzi Ruskom a Ukrajinou. "Čistokrvný" Ukrajinec neexistuje.
Prečo oľajno a spol vládli tak, že ich už Slováci nechcú?
Žužika radšej už nekandiduje za prezidentku, by tú hanbu neprežila že by vypadla v prvom kole.
Káčerko v TV perlil, vraj Fico je pre neho malý Tiso.
S malým Tisom bol Káčerko v Michalovciach a obaja skoro dostali cez hubu.
Ty si Stanko3 ??
Podľa záberov ich tam prišlo tak 100.
To nezodpovedá tým vysokým predvolebným preferenciám.
Paničimu :)
Že pokadení. Si pozri debatu Šimečku s Ficom.
Komunisti postavili pamätník SNP v B. Bystrici, nechceš ho náhodou zbúrať?
A teraz je trojkou na kandidátke PS.
Takže hrozí že sa feťák vráti.
Aj Žužika keď skonči v paláci nech žije za svoje, veď je šikovná právnička, uživí sa.
Nech žije Fico - ale za svoje.
Nie takto, ty si dal namiesto výkričníka pomlčku :)
A z tých dvoch ktorá ktorú platila?
Monika Pamelu, alebo Pamela Moniku????
Nepísal to už Stanko?
Blbšiu výhovorku si nevedel nájsť?
Veď by tam mala ochranku a ešte aj ochranára Rizmana :)
Stanko, ty si analfabet?
Každý vie ako píše dennikn a koho podporuje, len ty si teraz spadol z mesiaca.
Je to otec Michala Šimečku a pracuje v denníkun.
Ak chceš dôkaz, máš o tom dosť dôkazov na internete.
Treba denne pripomínať že Čapútová je tiež z PS.
Odporúčame