Ani Monika Tódová nie je majiteľka denníkan a vieme ako píše.
Aj že spí so sudkyňou Pamelou Záleskou. To je také progresívne :)
Ani Monika Tódová nie je majiteľka denníkan a vieme ako píše.
Aj že spí so sudkyňou Pamelou Záleskou. To je také progresívne :)
Myslíš dôkaz?
Martin Milan Šimečka
Stanko, majiteľ píše všetky príspevky?
To si ako prišiel že ten príspevok písala čaputovej "móóódelaka" ???
progresívny dennikn robí predvolebnú kampaň PS, keďže v dennikun robí otec Šimečku.
Stanko, aj ty ži za svoje.
Že "narušitelia", predtým to boli podľa oľajna opice a dezoláti.
Najštedrejší sponzor je Open Society Foundations
A nech tvrdia že nemajú nič so Sorosom.
Keď pozriem na to osadenstvo ktoré to hodnotí a aj vypracovalo kritéria, tak to hodnotenie má pochybnosti.
Už sa ozvali sudcovia po tom ako ich hodnotili, že to nebolo objektívne.
C správnej rade TIS sedí bývalá exministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská.
Jedným z nich je aj U.S. Embassy Bratislava.
TIS a kto ich sponzoruje
Odkaz na špeciálny kampaňový portál a zakaždým vyskakuje okno kde od teba chcú aspoň 20 eur.
Čaputoskupinka sa bála hlučnej skupinky :))
Iba polovicu, druhú polovicu rozkradnú.
alebo skôr obkľúčenie
takže sa možno pokúšajú obkľúčiť a nie cez "lesné plantáže" ako ti to preloží gúúúgl, ale je to lesný porast :)
Sranda, Ukrajinci opäť tvrdia že Rusom dochádzajú rakety. :)))
Američania tvrdia že pechota dochádza Ukrajine :))
Ukrajinci plytvajú zbraňami ktoré im dodáva západ, asi ich tentokrát upozornili že keď tak budú robiť s Leopardami, tak nové nedostanú. :)
Naozaj pozoruhodná.
Ukrajinská propaganda tvrdí že ich denne zomiera aspoň 500 a podľa ukrajinského generála iba 50.
Zajtra mu Volodymyr zoberie hodnosť :)
Odporúčame